Prona me QERA

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1018-43L)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1018-43L)

Apartament 1+1 me qera prane rruges Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Me siperfaqe te brendshme prej 63.4 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, dhome...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-1018-42d)

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-1018-42d)

Apartament 2+1 prane Ish Stacionit te Trenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 125 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. Ofro...

me shme

Apartament 1+1 me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tirane (TRR-1018-41L)

Apartament 1+1 me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tirane (TRR-1018-41L)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri shume prane me rrugen kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi...

me shme

Dyqan me qera afer 21-Dhjetorit ne Tirane (TRR-1018-39L)

Dyqan me qera afer 21-Dhjetorit ne Tirane (TRR-1018-39L)

Dyqan me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje godine 2-kateshe buze rruge kryesore. Me siperfaqe totale prej 100 m2 organizohet ne nje ambient open space sebshku me nje tualet dhe ...

me shme

Dyqan me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-1018-37L)

Dyqan me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-1018-37L)

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje godine 2-kateshe buze rruge kryesore. Dyqani ka siperfaqe prej 80 m2 sebashku me nje tualet brenda dhe nje maga...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Shkozes ne Tirane (TRR-1018-34L)

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Shkozes ne Tirane (TRR-1018-34L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Aleksander Marteli afer Televizionit News 24 Ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 110 m2 organizo...

me shme

Apartament 2+1 me qera shume prane rruges se Kosovareve ne Tirane (TRR-1018-33L)

Apartament 2+1 me qera shume prane rruges se Kosovareve ne Tirane (TRR-1018-33L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkohore, buze rruges kryesore. Me nje siperfaqe totale prej 108 m2 organizohet ne sallon, me...

me shme

Apartament 2+1 me qera prane Mozaikut ne Tirane (TRR-1018-31L)

Apartament 2+1 me qera prane Mozaikut ne Tirane (TRR-1018-31L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallat te ri shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 80.2 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 d...

me shme

Apartament 2+1 me qera prane Fushes se Aviacionit ne Tirane (TRR-1018-30L)

Apartament 2+1 me qera prane Fushes se Aviacionit ne Tirane (TRR-1018-30L)

Apartament 2+1 ne rrugen Milo Duci ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 110m2 ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter