Prona me QERA

Dyqan me qera prane rruges Kavajes ne Tirane (TRR-719-20S)

Dyqan me qera prane rruges Kavajes ne Tirane (TRR-719-20S)

Dyqan me qera prane rruges Kavajes, ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe verande me siperfaqe 5 m2 e organizuar ne nje ambient te hapur me ...

me shme

Apartament 2+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane , (TRR-719-19a)

Apartament 2+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane , (TRR-719-19a)

Apartament me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ofron siperfaqe 113 m2 te ndare ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, depo, ballkon qe kane ak...

me shme

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-719-18L)

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-719-18L)

Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron administrim dhe ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 65 m2 dhe eshte mjaft mire e sh...

me shme

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-719-17S)

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-719-17S)

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 127 m2 e organizuar ne 4 ambiente me 1 kuzhine, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Ambienti eshte ne gj...

me shme

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-719-15T)

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-719-15T)

Apartament 2+1 me qera mbrapa gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe eshte I organizuar ne: sallon, kuzhine te vecuar...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-719-14T)

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-719-14T)

Apartament 2+1 me qera tek Vizion Plusi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 112 m2 dhe eshe i organizuar ne: sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tual...

me shme

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-719-9S)

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-719-9S)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe prej 70 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apart...

me shme

Zyre me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-719-8S)

Zyre me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-719-8S)

Zyre me qera ne rrugen Don Bosko, prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 98 m2 e organizuar ne 3 ambiente, 2 tualete, korridor dhe 2 ba...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-719-7T)

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-719-7T)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 130 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gju...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter