Apartamente ne SHITJE

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane (TRS-216-48K)

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane (TRS-216-48K)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane Sheshit Avni Rustemi. Me nje hapesire prej 104 m2 ofrohet; dhome ndenje, kuzhine...

me shme

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRS-216-46b)

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRS-216-46b)

Apartament per shitje prane liqenit Artificial te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 10-te nje pallati buze rruge kryesore. Me nje siperfaqe prej 102 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, dhome gjumi...

me shme

Apartament 2 + 1 per shitje ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRS-216-45b)

Apartament 2 + 1 per shitje ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRS-216-45b)

Apartament modern per shitje ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne njeren nga godinat 4-kateshe te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe te bdrendshme prej 97.6 m2 banesa ndahe...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane (TRS-216-43K)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane (TRS-216-43K)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor ne nje zone shume te qete te qytetit te Tiranes. Me nje hapesire prej 87 m2 ofrohet; dhom...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes prane Condor Center ne Tirane (TRS-216-33K)

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes prane Condor Center ne Tirane (TRS-216-33K)

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me 2 ashensor. Me nje hapesire banimi prej 61.5 m2 ofrohet; dhome ndenje, kuzhine e vecuar me zone ngren...

me shme

Apartament 2+1 per shitje te Shkembi i Kavajes ne Durres, rrjeshti i pare nga Deti , (DRS-216-1a)

Apartament 2+1 per shitje te Shkembi i Kavajes ne Durres, rrjeshti i pare nga Deti , (DRS-216-1a)

Apartament per shitje ne zonen e plazhit te Shkembi i Kavajes ne Durres. Apartamenti pozicionohet ne vijen e pare  nga zona e palzhit dhe ka pamje pjeserisht nga deti. Pallati eshte i ndertuar mire dhe ka te gjith...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-216-23K)

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-216-23K)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muzaka ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me 2 ashensore. Me nje hapesire banimi prej 82.9 m2 ofrohet; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma...

me shme

Apartament 2+1 per shitje shume prane qendres se Tiranes (TRS-216-21K)

Apartament 2+1 per shitje shume prane qendres se Tiranes (TRS-216-21K)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane qendres se Tiranes. Me nje hapesire prej 96 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhi...

me shme

Apartament 1+1 per shitje afer rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRS-216-16K)

Apartament 1+1 per shitje afer rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRS-216-16K)

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane Shtepia ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapesire prej 71 m2 ofrohet; sallon i madh i bashkangjitur me kuzhinen, dhome gjumi dhe ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.