Prona ne SHITJE

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-719-16L)

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-719-16L)

Apartament 3+1 per shitje prane Shkolles Arben Broci ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fundit te nje pallati te vjeter prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe te brendshme prej 94 m2 te organizuar ne sallon seba...

me shme

Dyqan per shitje prane rruges 5 Maj ne Tirane (TRS-719-13S)

Dyqan per shitje prane rruges 5 Maj ne Tirane (TRS-719-13S)

Dyqan per shitje prane rruges 5 Maj ne rrugen Hamdi Sulcebe ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 60 m2 e organizuar ne ambient te hapur me 1 tualet. Dyqani&nbs...

me shme

Apartament 3+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-719-12L)

Apartament 3+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-719-12L)

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 183.78 m2 dhe siperfaqe te brendshme 160.78 m2 te...

me shme

Vile 3-kateshe per shitje prane pallatit te sportit Asllan Rusi ne Tirane (TRS-719-11T)

Vile 3-kateshe per shitje  prane pallatit te sportit Asllan Rusi ne Tirane (TRS-719-11T)

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane. Me nje siperfaqe totale prej 219 m2 vila eshte e organizuar ne 3 kate. Kati i pare me siperfaqe prej 116 m2 eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine...

me shme

Apartament 3+1 per shitje prane stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-719-10T)

Apartament 3+1 per shitje prane stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-719-10T)

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fundit te nje pallati pa ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 135 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashk...

me shme

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje ne Surrel, Tirane (TRS-719-6L)

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje ne Surrel, Tirane (TRS-719-6L)

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje shume prane me rrugen e Rexhekrit. Ofron siperfaqe totale ndertimi prej 70 m2 dhe siperfaqe toke prej 600 m2. Ndertesa eshte e organizuar ne 2 dhoma, korridor dhe tualet. Pjesa e...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-619-56S)

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-619-56S)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Shtepia ka nje siperfaqe te brendshme prej 117 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, ko...

me shme

Toke per shitje ne zonen e Gryke Lumit ne Lezhe (LES-619-51T)

Toke per shitje ne zonen e Gryke Lumit ne Lezhe (LES-619-51T)

Karburant dhe Toke per shitje ne zonen e Gryke Lumit ne Lezhe. Ndodhen ne krahe te rruges kryesore. Trualli ka nje siperfaqe totale prej 281 m2 dhe nje siperfaqe ndertimi prej 94 m2 dhe eshte i organizuar ne: 2 godina ...

me shme

Apartament 3+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-619-47T)

Apartament 3+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-619-47T)

Aparatment 3+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 183 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 158 m2 te organ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.