Mundesi per INVESTIME

Ndertese 5 kateshe per shitje prane spitalit te Lezhes , (LES-318-1a)

Ndertese 5 kateshe per shitje prane spitalit te Lezhes , (LES-318-1a)

Objekt per shitje ne qytetin e Lezhes. Ndertesa ndodhet brenda ne qytet shume afer me Spitalin Rajonal ne kete qytet. E ndertuar me nje cilesi te larte ndertimi, mund te funksionoje per shume lloje aktivitetesh si Spit...

me shme

Toke per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRS-318-44R)

Toke per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRS-318-44R)

Toke per shitje ne rrugen Agush Gjergjevica ne rrethin e Tiranes. Toka ka nje siperfaqe prej 9199.5 m2 dhe pozicionohet ngjitur me rrugen. Kjo prone perbehet nga 8000 m2 me statusin are dhe 1199.5 m2 me statusin vresht...

me shme

Toke per shitje prane zones se Kasharit ne Tirane (TRS-318-22L)

Toke per shitje prane zones se Kasharit ne Tirane (TRS-318-22L)

Toke per shitje ne rrugen Locka ne zonen e Yrshekut ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore me hyrje-dalje ne rrugen dytesore te autostrades Tirane-Durres. Toka ka siperfaqe totale prej 743 m2 ndersa ne certificate...

me shme

Toke per shitje ne zonen e Vile- Ballaj ne Kavaje, (KVS-218-1d)

Toke per shitje ne zonen e Vile- Ballaj ne Kavaje, (KVS-218-1d)

Toke per shitje prane ne rrethin e Kavajes . Toka ka nje siperfaqe prej 3000 m2 me statusin are. Eshte e pozicionuar afer rruges kryesore si dhe afer detit. Toka mund te perdoret per bujqesi edhe per biznes pasi eshte...

me shme

Toke me qera prane Autostrades Tirane-Durres ne Tirane (TRR-218-3R)

Toke me qera prane Autostrades Tirane-Durres ne Tirane (TRR-218-3R)

Toke me qera ne fshatin e Domjes ne Tirane. Toka shtrihet ne nje siperfaqe prej 1270 m2 me statusin are dhe pozicionohet ngjitur me rrugen. Ndodhet ne nje zone te qete dhe ne zhvillim te vazhdueshem per shkak te afersi...

me shme

Toke per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-118-42L)

Toke per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-118-42L)

Toke per shitje ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore dhe ka akseste lehte ne te. Toka ka siperfaqe totale prej 1500m2. Kjo zone eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje vile ose kapa...

me shme

Toke per shitje ne Autostraden Lushnje-Fier (LUS-118-1R)

Toke per shitje ne Autostraden Lushnje-Fier (LUS-118-1R)

Toke per shitje ne afersi te Lushnjes, ne autostraden Lushnje-Fier. Toka ndodhet ne kilometrin 7 te autostrades, prane Kompleksit Joti. Ka nje siperfaqe prej 3749 m2 me statusin are dhe pozicionohet ne vijen e pare ngj...

me shme

Hotel per shitje ne plazhin e Malit te Robit ne Durres, (DRS-1217-3d)

Hotel per shitje ne plazhin e Malit te Robit ne Durres, (DRS-1217-3d)

Hotel  per shitje ne zonen e Golemit ne Durres. Hoteli ka nje siperfaqe trualli prej 2000 m2 ku 300 m2 jane te shfytezuar per ndertim. Eshte me tre kate ku kati i pare perdoret si restorant, kati i dyte dhe i tret...

me shme

Kompleks blegtoral per shitje afer qytetit te Rreshenit ne Mirdite , (MRS-1117-1a)

Kompleks blegtoral per shitje afer qytetit te Rreshenit ne Mirdite , (MRS-1117-1a)

Kompleks i prodhimit dhe i rritjes se derrave ne Mirdite. Ndodhet ne fshatin Tarazh vetem 3 km nga qyteti i Rreshenit dhe 100 m nga rruga nacionale Rreshen-Burrel, ne breg te Lumit Zmeja. Kompleksi eshte ndertuar ne vi...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.