Pronat e fundit

Vile 3 kateshe me qera per biznes ne rrugen Fortuzi ne Tirane , (TRR-816-43a)

Vile 3 kateshe me qera per biznes ne rrugen Fortuzi ne Tirane , (TRR-816-43a)

Vile me qera per biznes ne nje zone mjaft qendrore te Tiranes, ne rrugen Fortuzi afer kryeqezimit me rrugen e Durresit. Vila eshte e perbere nga 3 kate + bodrum dhe me nje siperfaqe 552 m2. Bodrumi ka siperfaqe 109 m2 ...

me shme

Apartament 1 + 1 per shitje perballe me Mozaikun e Tiranes (TRS-816-42b)

Apartament 1 + 1 per shitje perballe me Mozaikun e Tiranes (TRS-816-42b)

Apartament per shitje ne rrugen Mihal Ciko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te vjeter, ne krah te rruges kryesore. SIperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 53.2 m2 e ndare ne sallon se bashku me kuzh...

me shme

Apartament papafingo modern per shitje te Liqeni i Thate ne Tirane (TRS-816-41b)

Apartament papafingo modern per shitje te Liqeni i Thate ne Tirane (TRS-816-41b)

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nje pallat te ri, te sapondertuar. Kjo prone ka siperfaqe totale prej 292 m2 te ndare ne 150 m2 siperfaqe banimi, 12...

me shme

Dyqan per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-816-40K)

Dyqan per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-816-40K)

Dyqan per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, ne rrugen kryesore. Ka nje hapesire prej 40 m2 te shperndare ne nje hapesire te madhe dhe nje tualet. Dyqani ka...

me shme

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRS-816-39b)

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRS-816-39b)

Apartament per shitje prane sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te parafundit ne nje pallat ekzistues, buze rruge kryesore. Ka siperfaqe prej 69.3 m2 te ndare ne sallon se bashku me nje ballkon,...

me shme

Apartament 2 + 1 modern me qera te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-816-38b)

Apartament 2 + 1 modern me qera te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-816-38b)

Apartament me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, perballe me Sigma. Siperfaqja e baneses eshte 120 m2 dhe organizohet si me poshte: Sallon se bashku me kuzhinen, 2 dh...

me shme

Vile 2 - kateshe per shitje pas Drejtorise se Pergjithshme te Hipotekes ne Tirane (TRS-816-37b)

Vile 2 - kateshe per shitje pas Drejtorise se Pergjithshme te Hipotekes ne Tirane (TRS-816-37b)

Vile per shitje prane rruges Foto Janku ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore disa metra larg shkolles Harry Fultz. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 253.6 m2 dhe siperfaqe oborri prej 45.2 m2. Ndertimi eshte i nd...

me shme

Vile 2 kateshe per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRS-816-36K)

Vile 2 kateshe per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRS-816-36K)

Vile 2 kate per shitje ne rrugen Luan Peza ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete prane Burgut te Grave ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 360 m2 te shperndare ne ne 2 kate ku kati i pare eshte i ndare ne 3...

me shme

Apartament 1 + 1 per shitje prane ish Parkut te Autobuzave ne Tirane (TRS-816-35b)

Apartament 1 + 1 per shitje prane ish Parkut te Autobuzave ne Tirane (TRS-816-35b)

Apartament per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, pas Policise Bashkiake. Ka siperfaqe prej 73 m2 te ndare ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, dhome gjumi, koridor...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter