Pronat e fundit

Vile 4-kateshe me qera afer Qendres se Tiranes (TRR-818-31L)

Vile 4-kateshe me qera afer Qendres se Tiranes (TRR-818-31L)

Vile 4-kateshe me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 1350m2 nga te cilat 350 m2 eshte oborr dhe 1000 m2 ndertim i ndare si me poshte: Kati 1-re 150 m2 ofron 3 zyra pune te mobiluara, dhome ...

me shme

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane (TRR-818-30E)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane (TRR-818-30E)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-t dhe te fundit te nje vile. Siperfaqja rreth 70 m2 organizohet ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, dhome gjumi, korridor dhe t...

me shme

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane (TRR-818-29E)

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane (TRR-818-29E)

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut tek pallatet Agimi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te vjeter. Siperfaqja rreth 70 m2 organizohet ne nje dhome ndenje e perbashket me kuzhinen, dhome gjum...

me shme

Apartament 2+1 me qera prane zones se ish Stacionit te Trenit ne Tirane (TRR-818-28E)

Apartament 2+1 me qera prane zones se ish Stacionit te Trenit ne Tirane (TRR-818-28E)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela, ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te te nje kompleksi te ri banimi. Siperfaqja prej 100 m2 organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tuale...

me shme

Apartament 2+1 me qera prane Universiteti Euoropian te Tiranes, (TRR-818-27d)

Apartament 2+1 me qera prane Universiteti Euoropian te Tiranes, (TRR-818-27d)

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 102 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine ten dare, dy dhoma gjumi, ballkon, kor...

me shme

Apartament 2+1 me qera prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane, (TRR-818-26d)

Apartament 2+1 me qera prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane, (TRR-818-26d)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 95 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete ...

me shme

Toke per shitje ne zonen e Fushe-Prezes ne Tirane (TRS-818-25L)

Toke per shitje ne zonen e Fushe-Prezes ne Tirane (TRS-818-25L)

Toke per shitje shume prane zones se Vores ne Tirane Ndodhet buze rruge kryesore te aksit Vore-Fushe Kruje. Ofron siperfaqe totale prej 20.000 m2. Toka mund te dahet ne dy pjese me te vogla. Eshte shume e favorshme p...

me shme

Zyre me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-818-24E)

Zyre me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-818-24E)

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter. Ambienti ka nje siperfaqe prej 20 m2 dhe eshte nje hapesire e perbashket, ka edhe nje tualet. Hapesira mund te perdoret pe...

me shme

Vile 2-kateshe per shitje ne zonen e Peze-Helmes ne Tirane (TRS-818-23L)

Vile 2-kateshe per shitje ne zonen e Peze-Helmes ne Tirane (TRS-818-23L)

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Shire ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore me siperfaqe totale 255.5 m2 te organizuar ne 2 kate si me poshte: Kati perdhe me siperfaqe 111.30 m2 eshte bosh dhe mund te perdo...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter