Pronat e fundit

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Kristal ne Tirane (TRR-718-14L)

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Kristal ne Tirane (TRR-718-14L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashesor, prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 120 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar,...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Kopshit Botanik, ne Tirane (TRR-718-13E)

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Kopshit Botanik, ne Tirane (TRR-718-13E)

Jepet apartament me qera tek rruga Selite e Vjeter prane Kopshtit Botanik, ne Tirane.  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe ndodhet ne katin e trete banim te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti eshte i...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-718-12L)

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-718-12L)

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Pozocionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe ofron kushte moderne. Me siperfaqe totale prej 186 m2 organizohet ne sallon se bashku me vendin e ngreni...

me shme

Vile dy kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane, (TRR-718-11d)

Vile dy kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane, (TRR-718-11d)

Vile dy kateshe me qera ne prane Qytetit Studenti ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ndertimi 280 m2 dhe siperfaqe trualli 660 m2. Kati i pare eshte i organizuar ne tre dhoma koridor te madh dhe tualet. Kati i dyte esht...

me shme

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-718-10L)

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-718-10L)

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe te brendshme prej 60 m2 te ndare ne 2 ambiente zyre, koridor, tualet dhe verande 22 m2. ...

me shme

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane, (TRR-718-9d)

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane, (TRR-718-9d)

Apartament 2+1 ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 94 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. Apartamenti ...

me shme

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-718-8L)

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-718-8L)

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli shume prane Tregut Çam ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe ofron kushte moderne. Ka siperfaqe te brendshme prej 80 m2 te organizuar ne 3 ambiente te...

me shme

Vile 3-kateshe me qera prane Qendres Tregetare TEG ne Tirane (TRR-718-7L)

Vile 3-kateshe me qera prane Qendres Tregetare TEG ne Tirane (TRR-718-7L)

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Lundres. Ndodhet ne nje kompleks vilash shume te preferuar si nga te huajt dhe vendasit. Ofron siperfaqe totale ndertimi prej 193 m2 dhe siperfaqe toke 200 m2 e organizuar ne 3 kat...

me shme

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane, (TRR-718-6d)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane, (TRR-718-6d)

Apartament 1+1 me qera pranu parkut Rinia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tretete nje vile. Ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ofrohet ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter