Pronat e fundit

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane (TRR-1218-36S)

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane (TRR-1218-36S)

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me siperfaqe 130 m2. Apartamenti ofron nje ambient ndenje bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet  dhe...

me shme

Apartament modern 3+1 per shitje prane rruges Irfan Tomini ne Tirane, (TRS-1218-35a)

Apartament modern 3+1 per shitje prane rruges Irfan Tomini ne Tirane, (TRS-1218-35a)

Apartament modern per shitje ne zonen e Selites ne Tirane, prane ruges Irfan Tomini. Pozicionohet ne katin e 8-te dhe te fundit te nje pallati te ri, ne krah te rruges kryesore. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 1...

me shme

Apartament 1+1 me qera shume prane Gardes ne Tirane (TRR-1218-34L)

Apartament 1+1 me qera shume prane Gardes ne Tirane (TRR-1218-34L)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Adem Jashari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter prane zones se Bllokut. Me siperfaqe totale prej 55 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gju...

me shme

Dyqan me qera te zona e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1218-33S)

Dyqan me qera te zona e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1218-33S)

Dyqan me qera tek Zogi i Zi ne rrugen Vellezerit Manastirli, shume prane rruges kryesore. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri.  Ofron siperfaqe 56 m2 + 3 m2 ballkon, eshte i organizuar ne ambjen...

me shme

Dyqan dupleks me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1218-32L)

Dyqan dupleks me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1218-32L)

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Ofron sipefaqe totale prej 114 m2 te organizuar ne ambient open space te nda...

me shme

Apartament 1+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1218-31S)

Apartament 1+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1218-31S)

Apartament 1+1 me qera afer zones se Bllokut dhe Liqenit te Tiranes. Shtepia ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ne rrugen Ymer Kurti prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale 70 m2, te organizuar ne sallo...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane (TRR-1218-30L)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane (TRR-1218-30L)

Apartament 3+1 me qera shume prane Parkut te Liqenit Artificial. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ndertim shume cilesor dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt. Ofron siperfaqe totale prej 20...

me shme

Toke per shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane (TRS-1218-29S)

Toke per shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane (TRS-1218-29S)

Toke per shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane. Ndodhet afer liqenit te farkes te Rruga Diga e Liqenit, shume prane pedonales gjithashtu. Ofron siperfaqe totale prej 7000 m2 me statusin are. Eshte shume prane rr...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRS-1218-28L)

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRS-1218-28L)

Apartament 1+1 per shitje prane Pazarit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore. Me siperfaqe prej 50 m2 ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar ne ballkon, dhome gjumi, korido...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter