Pronat e fundit

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 74 m2 e cila organizohet ne dhome ndenje me guzhine te perbashket, 1 dho...

me shme

Apartament 1+1 me qira ne zonen e Astirit ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne zonen e Astirit ne Tirane

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te njepallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 75 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ofrohet I...

me shme

Hotel me qira ne Sarande

Hotel me qira ne Sarande

Hotel me 4 katesh me qira ne Sarande. I investuar kohet e fundit dhe me kushte shume moderne, me pamje nga deti, vetem 5 min larg nga plazhi dhe 1.4 km nga qendra e qytetit. Siperfaqe ndertimi prej rreth 1300 m2 dhe ...

me shme

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Panorama 2 ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Panorama 2 ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane. Pallat i ri dhe modern, shtepia pozicionohet ne katin e 6 me 2 ashensor. Siperfaqe e brendshme prej 65 m2 e organizuar ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, tual...

me shme

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bogdaneve ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bogdaneve ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe prej 125 m2 e cila organizohet ne sallon ndenje me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gju...

me shme

Apartament dupleks per qira prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane

Apartament dupleks per qira prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane

Apartament dupleks me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamneti ndodhet ne katin e 7-8 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 300 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, 4 b...

me shme

Apartament 3+1 per qira ne zonen e Saukut ne Tirane

Apartament 3+1 per qira ne zonen e Saukut ne Tirane

Apartament 3+1 per qera ne rrugen Osmet ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile. Siperfaqja totale eshte 145 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma  gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe ko...

me shme

Apartament 2+1 per shitje tek kompleksi Lura 1 ne Gjirin e Lalzit

Apartament 2+1 per shitje tek kompleksi Lura 1 ne Gjirin e Lalzit

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Lura 1 ne Gjirin e Lalzit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 91 m2 dhe te brendshme 73 m2 . Ofron sallon ,zone kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Totalisht i mobi...

me shme

Vile me pishine per shitje tek Kodra e Diellit 1 ne Tirane

Vile me pishine per shitje tek Kodra e Diellit 1 ne Tirane

Vile 4 kateshe per shitje ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Siperfaqe totale te brendshme 491 m2 e ndare ne 4 kate : Kati i pare: Eshte hyrja qe te lidh direkt ne zonen e sallonit, ka ambientin e kuzhines dhe te...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter