Pronat e fundit

Apartament 3+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-618-48L)

Apartament 3+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-618-48L)

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katine 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume prane me rrugen kryesore. Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 126 m2 dhe te brendshme prej 119.50 m2...

me shme

Apartament 1+1 me qera prane qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRR-618-47d)

Apartament 1+1 me qera prane qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRR-618-47d)

Apartament 1+1 me qera me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje residence. Ka nje siperfaqe totale prej 84.4 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, tualet, ba...

me shme

Vile 4 kateshe ne shitje tek rruga 3 Vellezerit Kondi, ne Tirane (TRS-618-46E)

Vile 4 kateshe ne shitje tek rruga 3 Vellezerit Kondi, ne Tirane (TRS-618-46E)

Ofrohet vile per shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi, ne Tirane. Vila eshte ndertuar ne vitin 2003 dhe ka nje siperfaqe parcele ndertimore 581m2, siperfaqe ndertimi 159.4 m2 dhe siperfaqe totale per banim 447.3m2. ...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRS-618-45d)

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRS-618-45d)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Siperfaqja e brendshme eshte 81.6 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te ndare dy dhoma gjumi, tual...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-618-44E)

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-618-44E)

Ofrohet apartament 2+1, me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 101m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri. Ndarja e hapesirave te brendshme te ambientit esht...

me shme

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane, (TRS-618-43d)

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane, (TRS-618-43d)

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor. Siperfaqja e brendshme eshte 152 m2 e orientuar ne sallon, kuzhine te ndare, tre dhoma...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRS-618-42L)

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRS-618-42L)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 74.77 m2 dhe siperfaqe te brendshme  61.84 m2 t...

me shme

Dyqan per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane, (TRS-618-41d)

Dyqan per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane, (TRS-618-41d)

Dyqan per shitje prane rruges Naim Frasheri. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 71 m2 i organizuar ne open space. Dyqani eshte ne gjendje pune dhe ofron hyrje ne d...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-618-40L)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-618-40L)

Apartament 2+1 per shitje prane ish parkut te autobuzave ne Tirane Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 94.6 m2 dhe siperfaqe te brendshme 88 m2, te organiz...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter