Pronat e fundit

Apartament 2+1 me qera te pallatet Shallvare ne Tirane (TRR-819-23T)

Apartament 2+1 me qera te pallatet Shallvare ne Tirane (TRR-819-23T)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 75 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine,...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-819-22S)

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-819-22S)

Apartament 2+1 per shitje te rruga Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje kompleksi te ri pallatesh. Ka nje siperfaqe totale prej 98.69 m2 dhe siperfaqe te brendshme bashke me veranden 86.52 m2 e organizuar ne ...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Freskut ne Tirane (TRR-819-21T)

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Freskut ne Tirane (TRR-819-21T)

Apartament 2+1 me qera prane restorant Freskut ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dh...

me shme

Apartament 1+1 per shitje prane zones se Shkolles se Bashkuar ne Tirane (TRS-819-20S)

Apartament 1+1 per shitje prane zones se Shkolles se Bashkuar ne Tirane (TRS-819-20S)

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Niko Avrami ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati parafabrikat buze rruge kryesore. Ka nje siperfaqe prej  53.6 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 1...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRS-819-19T)

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRS-819-19T)

Apartament 2+1 per shtitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me 2 ashensor buze rruges kryesore. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 111.7 m2 dhe nje siperfaqe te brend...

me shme

Vile 3 kateshe me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder , Tirane , (TRR-819-18a)

Vile 3 kateshe me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder , Tirane , (TRR-819-18a)

Vile me qera ne Lunder, pjese e nje kompleksi rezidencial te mirenjohur. Vila eshte e perbere nga 3 kate me siperfaqe te brendshme 319 m2 , dhe oborr prej 800 m2. Hapesira e brendshme organizohet ne kati i pare qe ofro...

me shme

Apartament 3+1 me qera prane zones se TEG-ut ne Tirane (TRR-819-17T)

Apartament 3+1 me qera prane zones se TEG-ut ne Tirane (TRR-819-17T)

Aparatment 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 130 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 3 dh...

me shme

Godine me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-819-16S)

Godine me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-819-16S)

Godine 2-kateshe me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje ndertese. Ka nje siperfaqe prej totale prej 413 m2 e organizuar ne 2 kate ku kati i pare ka nje siperfaqe prej 243 m2 n...

me shme

Apartament 1+1 me qera prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane (TRR-819-15T)

Apartament 1+1 me qera prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane (TRR-819-15T)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues pa ashensor. Me nje siperfaqe prej 55 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, dho...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter