Pronat e fundit

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1217-46R)

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1217-46R)

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri perballe me Presidencen.  Siperfaqja totale prej 114 m2 eshte e organizuar ne nje sallon, kuzhine te ndar...

me shme

Zyre me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1217-45L)

Zyre me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1217-45L)

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Me siperfaqe totale prej 155m2  ndahet ne 4 ambiente zyre, koridor, 2 tualete dhe ballk...

me shme

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1217-44d)

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1217-44d)

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 120 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone, kori...

me shme

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-1217-43R)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-1217-43R)

Apartament me qera ne rrugen e Durresit, perballe me Ambasaden Polake. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vjeter ne rrugen e Durresit. Siperfaqja e brendshme prej 57 m2 organizohet ne nje dhome nden...

me shme

Zyre moderne me qera ne rrugen Panorama ne Tirane (TRR-1217-42L)

Zyre moderne me qera ne rrugen Panorama ne Tirane (TRR-1217-42L)

Zyre me qera afer zyrave te Hipotekes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkohore, administrim, ashensor dhe kamera sigurie. Me siperfaqe totale prej 128m2 dhe sipefaqe te br...

me shme

Ambient zyre per shitje prane qendres se Tiranes (TRR-1217-41d)

Ambient zyre per shitje prane qendres se Tiranes (TRR-1217-41d)

Zyre per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme e zyres eshte 74 m2 e shperndare ne open space dhe tualet. Zyra ofrohet bosh, e mirembajtur...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRS-1217-40R)

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRS-1217-40R)

Apartament per shitje ne rrugen Petro Marko, perballe me shkollen Harry Fultz ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter buze rruges Asim Vokshi. Siperfaqja e totale prej 103 m2 eshte e org...

me shme

Hotel luksoz per shitje ne plazhin e bukur te Drimadhes ne Dhermi , (DHS-1217-1a)

Hotel luksoz per shitje ne plazhin e bukur te Drimadhes ne Dhermi , (DHS-1217-1a)

Hotel luksoz per shitje ne nje nder plazhet me te bukura te Shqiperise, ne Drimadhe. Vetem 100 m larg bregdetit te ketij plazhi te bukur ofrohen 2 objekte te bashkangjitura per shitje.  I ndertuar sefundmi, me ciles...

me shme

Dyqan per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-1217-39L)

Dyqan per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-1217-39L)

Dyqan per shitje ne rrugen Pjeter Budi  shume prane shkolles Osman Myderizi ne Tirane Me sipefaqe te brendshme prej 20.6m2 organizohet ne nje ambient open space sebashku me tualet dhe verande me sipefaqe 15m2. Gji...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter