Pronat e fundit

Apartament 2+1 me qera te blloku i vilave ne Selite, ne Tirane (TRR-219-5S)

Apartament 2+1 me qera te blloku i vilave ne Selite, ne Tirane (TRR-219-5S)

Apartament 2+1 me qera te blloku i vilave ne Selite, ne rrugen Rasim Kalakulla, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje vile. Ka nje siperfaqe totale prej 120 m2 e organizuar ne: -Sallon me kuzhine te vecuar -2 Dh...

me shme

Apartament 2+1 per shitje, ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane (TRS-219-4S)

Apartament 2+1 per shitje, ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane (TRS-219-4S)

Apartament 2+1 per shitje, ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 117 m2 dhe siperfaqe te brendshme 108 m2 e organizuar ne: sallon sebashku ...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-219-3L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-219-3L)

Apartament 2+1 me qera shume prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 90 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma ...

me shme

Apartament 3+1 me qera tek Qendra Tregtare Ring Center ne Tirane (TRR-219-2L)

Apartament 3+1 me qera tek Qendra Tregtare Ring Center ne Tirane (TRR-219-2L)

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te ndertuar se fundmi. Ofron siperfaqe totale prej 175 m2 nga te cilat 45 m2 jane verande dhe siperfaqe te brendshme...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se qytetit, ne Tirane (TRS-219-1S)

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se qytetit, ne Tirane (TRS-219-1S)

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se qytetit, ne rrugen Kostandin Kristoforidhi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 15, te parafundit te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 132 m2 dhe siperfaqe te brendshm...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane Qendres Kristal ne Tirane (TRS-119-41L)

Apartament 2+1 per shitje prane Qendres Kristal ne Tirane (TRS-119-41L)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane Kopshtit Botanik ne Tirane.. Me siperfaqe totale prej 105 m2 dhe siperfaqe te brendshme 94 m2 organ...

me shme

Apartament 3+1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRS-119-40L)

Apartament 3+1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRS-119-40L)

Apartament 3+1 per shitje prane Hotel Diplomat 2 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te parafundit te nje pallati te ndertuar ne vitet '98, pa ashensor buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 155.9 m2 dhe s...

me shme

Vile 4 kateshe per shitje tek Vilat Gjermane, ne Tirane (TRS-119-39S)

Vile 4 kateshe per shitje tek Vilat Gjermane, ne Tirane (TRS-119-39S)

Vile 4 kateshe per shitje tek Vilat Gjermane, ne rrugen Fuat Toptani, ne Tirane. Ndertesa ka nje siperfaqe trualli prej 222 m2 dhe siperfaqe totale banimi prej 474 m2. Hapesira e brendshme ndahet ne 4 kate. Kati perdh...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane 21 Dhjetorit ne Tirane (TRS-119-38L)

Apartament 2+1 per shitje prane 21 Dhjetorit ne Tirane (TRS-119-38L)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te  ri, buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe te brendshme prej 93 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhi...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter