Pronat e fundit

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane, (TRR-618-22d)

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane, (TRR-618-22d)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10te te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 156 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete, dy ballko...

me shme

Zyra me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRR-618-21L)

Zyra me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRR-618-21L)

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes. Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-katesh shume prane rruges kryesore. Banesa ka nje siperfaqe prej 100 m2 te ndare 2 ambiente zyre, recepsion, tualet dhe depo...

me shme

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-618-20L)

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-618-20L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor por shume te mirembajtur. Banesa ka siperfaqe totale prej 180m2 qe ndahet ne dhome ndenje,  kuzhine te...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane, (TRS-618-19d)

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane, (TRS-618-19d)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme eshte 117 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe...

me shme

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-618-18L)

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-618-18L)

Apartament 3+1 me qera perball shkolles Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Ka siperfaqe totale prej 112 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhi...

me shme

Vile 1-kateshe per shitje prane Ures se Institutit te Larte Bujqesor ne Tirane , (TRS-618-16a)

Vile 1-kateshe per shitje prane Ures se Institutit te Larte Bujqesor ne Tirane , (TRS-618-16a)

Banese 1-kateshe per shitje ne rrugen Rreze Drite ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore, ne njesine bashkiake Nr 11. Prona ka siperfaqe trualli prej 630 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 107.7 m2 ku perfshihe...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-618-17d)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-618-17d)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 133 m2 dhe verande 68 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, k...

me shme

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-618-15L)

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-618-15L)

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri, buze rruges kryesore. Apartamenti ofron siperfaqe banimi prej 130 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecu...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-618-14L)

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-618-14L)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati 6-katesh pa ashensor perball ish parkut te autobuzave ne Tirane. Me siperfaqe totale prej 75 m2 organizohet ne sa...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter