Prona OKAZION

Dyqan ne shitje ne qytetin e Fierit , (FRS-715-1a)

Dyqan ne shitje ne qytetin e Fierit , (FRS-715-1a)

Dyqan me per shitje ne qytetin e Fierit. Dyqani ndodhet ne lagjen 29 Nentori shume afer me qendren e ketij qyteti dhe me nje pozicion strategjik per reklamim duke qene se eshte ne krah te rruges kryesore, me pamje nga r...

me shme

Vile per shitje ne zonen e plazhit te Golemit ne Kavaje , (GLS-414-3)

Vile per shitje ne zonen e plazhit te Golemit ne Kavaje , (GLS-414-3)

Vile per shitje ne zonen e Golemit ne Kavaje. Vila pozicionohet prane nje fshati Turistik , ne nje zone te gjelberuar dhe shume te preferuar. Me nje siperfaqe te brendshme prej 102.71 m2 dhe siperfaqe te jashtme rrethu...

me shme

Zyre per shitje ne rrugen Federik Shiroka ne Tirane, (TRS-101-105)

Zyre per shitje ne rrugen Federik Shiroka ne Tirane, (TRS-101-105)

    Zyre per shitje ne rrugen Federik Shiroka ne Tirane, me siperfaqe 51 m2, ne katin e dyte te kesaj ndertese te re dhe ne nje lagje shume te populluar. Cmimi 60.000 €    ...

me shme

Shiten 2 shtepi ne Kamez, rruga Onufri, (TRS-101-102)

Shiten 2 shtepi ne Kamez, rruga Onufri, (TRS-101-102)

Shiten 2 shtepia brenda te njejtin rrethim, siperfaqja totale shkon 1000 m2 dylym. Perbehet nga shtepia e pare 2 kateshe me siperfaqe 120 m2 ne secilin kate, nje shtepi njekateshe me siperfaqe 120 m2, nje garazh per maki...

me shme

Toke per shitje ne Lunder ne Tirane , (TRS-101-97)

Toke per shitje ne Lunder ne Tirane , (TRS-101-97)

Toke ne shitje ne Lunder, kush kerkon qetesine , ajrin e paster dhe bukurite e natyres ky eshte vendi perfekt. Vetem pak metra larg ndodhen komplekse te ndryshme vilash dhe nga qendra tregtare me e madhe ne Shqiperi ...

me shme

Toke per shitje afer plazhit ne Sarande, (SRS-412-1)

Toke per shitje afer plazhit ne Sarande, (SRS-412-1)

Toke per shitje ne Sarande, ne pjesen e plazhit. Rreth 425 m2 pjese toke per shitje me vendndodhje afer hotel Butrintit ne Sarande. Ne nje vend shume te preferuar nga te gjithe pushuesit. Me letra te rregullta pronesie. ...

me shme

Shitet ambjent ne katin e pare afer Liqenit te Thate te Tiranes. (TRS-312-8)

Shitet ambjent ne katin e pare afer Liqenit te Thate te Tiranes. (TRS-312-8)

Ambjent per shitje ne katin e pare te nje pallati. Shitet komplet pjesa e parkingut te nje pallati te ri qe ka siperfaqen rreth 200 m2.Ndodhet ne nje kodrine tek Liqeni i thate. Cmimi shume i arsyeshem. ...

me shme

Zyre per shitje tek kompleksi Karl Topia, Zogu i Zi Tirane, (TRS-101-76)

Zyre per shitje tek kompleksi Karl Topia, Zogu i Zi Tirane, (TRS-101-76)

Nje hapesire e madhe dhe plot drite naturale ne nje nga zonat me populluara te Tiranes. Me nje siperfaqe totale prej 36 m2, Ne katin e dyte te kesaj ndertese te re dhe te mire punuar ndodhet kjo hapesire qe mund te perdo...

me shme

Apartamente per shitje tek mbikalimi ne Tirane, (TRS-101-64)

Apartamente per shitje tek mbikalimi ne Tirane, (TRS-101-64)

Apartamente per shitje afer Spitalit Hygeia ne Tirane, me akses ne te gjitha drejtimet. Mund te perdoren edhe per zyra. Cmimi 460 €/m2 ...

me shme

Zyre per shitje ne qender te qytetit te Elbasanit, afer Postes, (ELS-101-1)

Zyre per shitje ne qender te qytetit te Elbasanit, afer Postes, (ELS-101-1)

Njesi komerciale 63m2, ndodhet ne katin e IV, te nje ndertimi te ri polifunksional 12 kateshe ne qender te qytetit Elbasan. Ne perberje te godines gjenden ambiente per zyra, njesi tregetimi dhe sherbimi, apartamente bani...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.