Pronat e fundit

Ambient zyre per qira ne Rezidencen Lake View ne Tirane

Ambient zyre per qira ne Rezidencen Lake View ne Tirane

Ambient zyre per qira ne rrugen Kristo Luarasi, pjese e nje kompleksi te sapo perfunduar. Ka nje siperfaqe totale prej 202m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 173m2. Pozicionohet ne katin e 4rt te pallatit dhe me pamje t...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

Apartament 1+1 ne shitje tek Kompleksi Aura, ne zonen e Laprakes ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 7 te nje pallati ne ndertim. Me nje siperfaqe totale prej 68.7m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 57.8m2 ...

me shme

Apartamente per shitje prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane

Apartamente per shitje prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane

Dy apartamente per shitje ne rrugen Dritan Hoxha, pjese e kompleksit Aura ne Tirane. Shtepite jane te pozicionuara ne katin e 9 por jo te fundit te nje pallati ne ndertim. Apartamentet jane te tipologjive 2+1, kane nje...

me shme

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje tek Kompleksi Aura ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri ne ndertim. Me nje siperfaqe totale prej 81m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 67.8m2 ...

me shme

Apartament 1+1 me qira ne zonen e Ali Demit ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne zonen e Ali Demit ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Dhimiter Kamarda shume prane Tregut te Ri Elektrik ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati pa ashensor. Siperfaqja totale prej 54.5m2 organizohet ne sallon se ...

me shme

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Yzberishtit ne Tirane.

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Yzberishtit ne Tirane.

Apartament 2+1 me qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor. Ofron siperfaqe totale 115m2 e organizuar ne sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apar...

me shme

Garsoniere per shitje prane Shkolles se Baletit ne Tirane

Garsoniere per shitje prane Shkolles se Baletit ne Tirane

Garsoniere per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. Garsonieria pozicionohet ne katin e peste te  nje pallati te ri me ashensor.  Ofron nje siperfaqe totale prej 50 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej...

me shme

Apartament 1+1 per shitje prane Shkolles se Baletit ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje prane Shkolles se Baletit ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.  Ofron nje siperfaqe totale prej 70 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej...

me shme

Zyre me qira prane RTSH-se ne Tirane

Zyre me qira prane RTSH-se ne Tirane

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me 2 ashensore.  Ofron nje siperfaqe totale prej 130 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 119 m2.  Or...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter