Pronat e fundit

Apartament 2+1 per qira tek Komuna e Parisit ne Tirane

Apartament 2+1 per qira tek Komuna e Parisit ne Tirane

Apartament 2+1 per qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ( te fundit) te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 96 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, k...

me shme

Apartament 1+1 per shitje prane zones se Yzberishtit ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje prane zones se Yzberishtit ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Thoma Koxhaj ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri prane zones se Kombinatit. Pallati eshte i mire administruar dhe eshte i pajisur me ashensor. Siperfaqja tota...

me shme

Ambient zyre me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane

Ambient zyre me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane

Apartament 2+1 per zyra me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 76.71 m2 e cila perfshin 3 ...

me shme

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges Xhanfize Keko ne Tirane

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges Xhanfize Keko ne Tirane

Vile 3-kateshe per shitje ne zonen e Porcelanit ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli 400 m2 dhe siperfaqe ndertimi 362 m2 te ndare ne 3 kate. Kati i pare eshte i organizuar ne 2 dhoma te medha te pa mobiluara, tualet dh...

me shme

Vile 3 kateshe per shitje prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane

Vile 3 kateshe per shitje prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane

Vile per shitje ne rrugen Teodor A Ipen ne Tirane. Shtepia ka truall me siperfaqe 389 m2 dhe siperfaqe ndertimi rreth 561.3 m2 e cila ndahet ne 3 kate: Kati perdhe ka 1 dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dh...

me shme

Apartamente per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane

Apartamente per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane

Apartamente per shitje tek Square 21 ne Tirane. Ndertesa pritet te perfundoje ne vitin 2024 dhe po ndertohet me shume cilesi. Ndodhet ne nje zone te pelqyer per banim, e cila lidhet me shume rruge kryesore. Apartament...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kamzes ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kamzes ne Tirane

Apartament per shitje tek Bulevardi Blu ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri me ashensor dhe te administruar mire. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68.6 m2 dhe nje siperfaqe te brend...

me shme

Apartamente per shitje prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane

Apartamente per shitje prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane

Apartmente per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndertesa ndodhet perballe qendres spitalore Nene Tereza duke u kryqezuar me rruge te rendesishme si rruga Ferit Xhajko dhe rruga Bardhyl. Po ndertohet me shume cilesi...

me shme

Apartamente per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane

Apartamente per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane

Apartmente per shitje prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane. Pallati po ndertohet me cilesi te larte dhe pritet te perfundojne tani se shpejti. Ndodhet ne nje zone qe po zhvillohet me ritme te shpejta, perballe qen...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter