Pronat e fundit

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane (TRR-119-12L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane (TRR-119-12L)

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Astirit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe prej 105 m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar ne sallon dhe ku...

me shme

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres (GLS-119-3L)

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres (GLS-119-3L)

Toke per shitje shume prane plazhit San Pietro. Toka ka nje siperfaqe prej 4004 m2 dhe ndodhet vetem 800m nga bregu i detit. Ajo pozicionohet ne afersi te rruges kryesore dhe me mundesi shume te mira per ndertimin e nj...

me shme

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres (GLS-119-2L)

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres (GLS-119-2L)

Toke per shitje shume prane vijes bregdetare ne Gjirin e Lalzit. Ka nje siperfaqe prej 5600 m2 duke u pozicionuar vetem 1km larg bregut te detit.  Eshte e gjitha fushe dhe me permasa te rregullta drejtkendesh. Kj...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane (TRS-119-11S)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane (TRS-119-11S)

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter. Siperfaqja totale eshte 78 m2. Banesa eshte 1+1 e konvertuar ne 2+1 e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhin...

me shme

Toke per shitje ne zonen e Gjirit te Lalzit (GLS-119-1L)

Toke per shitje ne zonen e Gjirit te Lalzit (GLS-119-1L)

Toke per shitje shume prane vijes bregdetare ne Gjirin e Lalzit. Ofron siperfaqe totale prej 3200 m2, vetem 400m nga bregu i detit. Toka ka akses direkt ne rrugen kryesore dhe nje infrastukture te rregullt. Kjo prone ...

me shme

Vile 3-kateshe me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-119-10L)

Vile 3-kateshe me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-119-10L)

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ofron siperfaqe totale ndertimi prej 300 m2 te organizuar ne 3 kate. Te tre katet kane te njejten shperndarje ne 3 ambiente zyre, koridor, tualet dhe ballkon. Lidh...

me shme

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-119-9L)

Zyre me qera ne  Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-119-9L)

Zyre me qera prane Piramides ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te te nje qendre biznesi shume prestigjoze ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 110m2 te organizuar ne ambient open space me 3 dhoma zyre te ndara me xham...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane (TRR-119-8S)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane (TRR-119-8S)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter pa ashensor. Siperfaqja totale eshte 120 m2 dhe siperfaqja e brendshme eshte 106 m2 e organizuar ne: nje dhome ...

me shme

Apartament dupleks me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-119-7L)

Apartament dupleks me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-119-7L)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Dupleksi ka siperfaqe totale prej 200m2 te organizuar ne ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter