Pronat e fundit

Garsoniere ne shitje prane rruges Siri Kodra ne Tirane (TRS-1018-27E)

Garsoniere ne shitje prane rruges Siri Kodra ne Tirane (TRS-1018-27E)

Garsoniere ne shitje ne rrugen Zenel Bastari, prane bllokut te magazinave ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 35.5 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 31.4 m2 te organiz...

me shme

Dyqan me qera afer rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1018-26L)

Dyqan me qera afer rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1018-26L)

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe katin e nendheshem te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 450 m2 te organizuar ne 2 kate. Kati p...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1018-25E)

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1018-25E)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha, shume prane rrethrrotullmit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 93 m2 e cila organizohet ne nje dhome ndenj...

me shme

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane (TRS-1018-24E)

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane (TRS-1018-24E)

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Pazarit te Ri, shume prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 67 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 60 m2 te ...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-1018-23L)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-1018-23L)

Apartament 2+1 per shitje shume prane Ish Parkut te Autobuzave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 104m2 dhe siperfaqe te brendshme 94 m2...

me shme

Apartament 3+1 ne shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane (TRS-1018-22E)

Apartament 3+1 ne shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane (TRS-1018-22E)

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri.  Siperfaqja e brendshme eshte 226 m2 dhe organizohet ne n...

me shme

Apartament 1+1 me qera ne kompleksin Vizion + ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-1018-21d)

Apartament 1+1 me qera ne kompleksin Vizion + ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-1018-21d)

Apartament 1+1 per qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 73 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet, dy ballkone dhe kori...

me shme

Zyre me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-1018-20L)

Zyre me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-1018-20L)

Zyre me qera perball Fakultetit te Shkencave te Ntyres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Me siperfaqe totale prej 137 m2 organizohet ne 3 ambiente zyre, koridor, tuale...

me shme

Dyqan per shitje ne zonen e Kasharit ne Tirane (TRS-1018-19E)

Dyqan per shitje ne zonen e Kasharit ne Tirane (TRS-1018-19E)

Dyqan ne shitje ne rrugen Agon, ne Kashar, Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri banimi. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 41.7 m2 qe eshte openspace dhe perfshin nje tualet. Ofrohet bosh. Ndodhet ne...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter