Pronat e fundit

Apartament 2+1 me qera afer rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-718-22E)

Apartament 2+1 me qera afer rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-718-22E)

Apartament me qera ne rrugen Besim Imami, e cila ndodhet afer rruges Myslym Shyri ne Tirane. Siperfaqja e apartamentit eshte 95 m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome ndenje dhe ngrenie, nje korridor, dy dhoma gjumi, nj...

me shme

Apartament 4+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane, (TRR-718-21d)

Apartament 4+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane, (TRR-718-21d)

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Nodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 160 m2 dhe dy veranda 115 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organ...

me shme

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit (GLS-718-1E)

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit (GLS-718-1E)

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres. Toka ka nje siperfaqe prej 1250 m2 dhe ka dokument te rregullt hipotekor. Ajo pozicionohet ne afersi te rruges kryesore dhe gjendet ne nje zone ku sipas planit te rregullimi...

me shme

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane, (TRR-718-20d)

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane, (TRR-718-20d)

Apartament me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, tulaet dhe koridor. ...

me shme

Vile me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane, (TRR-618-19d)

Vile me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane, (TRR-618-19d)

Vile me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe  prej 200 m2 + 120 m2 verande te organizuar ne tre kate: Kati i pare ka vetem nje tualet dhe shkallet lidhese per ne katin e dyte qe organi...

me shme

Dyqan per shitje prane Bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane (TRS-718-18L)

Dyqan per shitje prane Bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane (TRS-718-18L)

Dyqan per shitje ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne prane zones se Ish Ekspozites. Ofron siperfaqe totale prej 70.38 m2 te organizuar ne ambient open space sebashk...

me shme

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Ish ekspozites ne Tirane (TRR-718-17L)

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Ish ekspozites ne Tirane (TRR-718-17L)

Apartament 3+1 per shitje ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri, buze rruge ktyesore. Me siperfaqe te brendshme prej 146 m2 organizohet ne sallon sebashku me vendin  e n...

me shme

Apartament 3+1 modern me prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-718-16d)

Apartament 3+1 modern me prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-718-16d)

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. SIperfaqja e apartamentit eshte 231 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, tre dhoma gjumi,&n...

me shme

Ndertese 4 kateshe me qera ne zonen e Laprakes, ne Tirane (TRR-718-15E)

Ndertese 4 kateshe me qera ne zonen e Laprakes, ne Tirane (TRR-718-15E)

Godina ndodhet ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane dhe eshte kater kate plus dhe nje kat nentoke. Objekti ku ben pjese prona perfaqeson nje godine me karakter sherbimi dhe banimi. Godina eshte nje ndertim relativisht ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter