Pronat e fundit

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-1218-9d)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-1218-9d)

Apartament 2+1 prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Siperfaqja e apartamentit eshte 75 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartam...

me shme

Toke dhe ndertese 2 kateshe ne shitje ne Komunen e Berzhites ne Tirane (TRS-1218-8E)

Toke dhe ndertese 2 kateshe ne shitje ne Komunen e Berzhites ne Tirane (TRS-1218-8E)

Toke dhe ndertese dy kateshe ne shitje ne fshatin Dobresh te Komunes Berzhite. Toka ka nje siperfaqe prej 2500 m2 dhe siperfaqja e ndertimit eshte 1260 m2. Godina perbehet nga nje kat nentoke dhe nje kat perdhe. Lartes...

me shme

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane, (TRR-1218-7d)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane, (TRR-1218-7d)

Apartament 1+1 me qera prane Prokurorise se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 83 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe tre ballkone. Ofroh...

me shme

Apartament dupleks ne shitje ne zonen e Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRS-1218-6E)

Apartament dupleks ne shitje ne zonen e Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRS-1218-6E)

Apartament dupleks ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete dhe te katert te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 286.6 m2. Kati i pare o...

me shme

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-1218-5L)

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-1218-5L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pasha. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane rruges Mine Peza. Ofron siperfaqe totale 80m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tu...

me shme

Apartament 2+1 papafingo ne shitje ne zonen e Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRS-1218-4E)

Apartament 2+1 papafingo ne shitje ne zonen e Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRS-1218-4E)

Apartament 2+1 papafingo ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje ...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1218-3d)

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1218-3d)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te vjeter Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi...

me shme

Apartament 3+1 modern per qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-1218-2d)

Apartament 3+1 modern per qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-1218-2d)

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne rrugen Budi. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri dhe ofron nje siperfaqe prej 198 m2. Organizohet ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon....

me shme

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-1218-1L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-1218-1L)

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Ortodokse ne rruge te Kavajes. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 97.5 m2 te organizuar ne sallon sebashku me k...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter