Pronat e fundit

Apartament 1+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1018-10L)

Apartament 1+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1018-10L)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 75 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi matri...

me shme

Apartament 1+1 me qera prane Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane (TRR-1018-9E)

Apartament 1+1 me qera prane Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane (TRR-1018-9E)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mic Sokoli, pas Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile te sapondertuar. Ka hyrje te vecuar. Siperfaqja eshte 50 m2 dhe organizohet ne nje sallon,...

me shme

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-1018-8d)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-1018-8d)

Apartament 1+1 prane qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 50 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ofrohe...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-1018-7d)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-1018-7d)

Apartament 3+1 me qera ne prane rruges se Ambasadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme eshte 116 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tu...

me shme

Apartament 1+1 me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1018-6E)

Apartament 1+1 me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1018-6E)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mic Sokoli prane zones se Zogut te Zi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile te re te sapondertuar.  Banesa ka hyrje te vecuar. Ka nje siperfaqe prej 40 m2 dhe perfshin n...

me shme

Apartament 1+1 me qera tek zona e Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane (TRR-1018-5E)

Apartament 1+1 me qera tek zona e Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane (TRR-1018-5E)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mic Sokoli ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Ka hyrje te vecuar. Siperfaqja eshte 70 m2. Hapesira e brendshme organizohet ne nje sallon, nje dhome gjumi, nje korridor dhe ...

me shme

Vile per shitje ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane (TRS-1018-4E)

Vile per shitje ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane (TRS-1018-4E)

Vile ne shitje ne rrugen Hoxha Tahsim, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane. Perbehet nga 4 kate. Kati perdhe ka nje siperfaqe prej 73.1 m2 dhe katet e tjera kane siperfaqe 76 m2. Kati perdhe perfshin pjesen e hyrjes ne ...

me shme

Magazine me qera ne zonen e Fushe Prezes ne Tirane, (TRR-1018-3d)

Magazine me qera ne zonen e Fushe Prezes ne Tirane, (TRR-1018-3d)

Magazine me qera prane Rinasit ne Tirane. Me nje siperfaqe ndertimi  prej 1010 m2 dhe siperfaqe trualli 5850 m2. Lartesia e Kapanonit varion nga 9 m2 deri ne 11 m2. Siperfaqja e ndertimit te kapanonit shperndahet...

me shme

Apartamnt 3+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRS-1018-2L)

Apartamnt 3+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRS-1018-2L)

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe e brendshme prej 93 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter