Pronat e fundit

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimnazit Besnik Sykja ne Tirane (TRS-1217-71R)

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimnazit Besnik Sykja ne Tirane (TRS-1217-71R)

Apartament per shitje prane Gjimnazit Besnik Sykja, ne rrugen Ibrahim Dervishi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te pajisur me ashensor. Siperfaqja totale prej 82 m2 eshte e organizuar ne nj...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-1217-70L)

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-1217-70L)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Pallati ofron administrim, ashensor dhe kamera sigurie 24-ore. Ka siperfaqe totale ...

me shme

Apartament 4+1 per shitje ne zonen e Lundres, pjese e nje rezidence te mirenjohur, Tirane (TRS-1217-69a)

Apartament 4+1 per shitje ne zonen e Lundres, pjese e nje rezidence te mirenjohur, Tirane  (TRS-1217-69a)

Apartament per shitje ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG. E pozicionuar ne nje nga residencat me te preferuara dhe me te mirendertuara ne kete zone duke ju ofruar siguri, qetesi dhe ajer te paster. K...

me shme

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes (TRR-1217-68R)

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes (TRR-1217-68R)

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje qendre biznesi ne rrugen Abdi Toptani. Siperfaqja totale prej 130 m2 organizohet ne nje ambient te hapur, i gjithi ne funksion te l...

me shme

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder shume prane qendres tregtare TEG, Tirane , (TRR-1217-67a)

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder shume prane qendres tregtare TEG, Tirane , (TRR-1217-67a)

Vile me qera te kompleksi i vilave White Houses ne Lunder, Tirane. Ka nje siperfaqe prej 240 m2 te brendshme dhe 350 m2 oborr, dhe perbehet nga 3 kate. Kati i pare eshte i ndare ne sallon i madh me oxhak, kuzhine ne fo...

me shme

Dyqan me qera shume prane Shkolles se Kuqe ne Tirane (TRR-1217-66L)

Dyqan me qera shume prane Shkolles se Kuqe ne Tirane (TRR-1217-66L)

Dyqan me qera ne rrugen Riza Cerova ne Tirane Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe prej 75m2 te ndare ne nje ambient open space dhe tualet. Pjesa ballore eshte me fas...

me shme

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-1217-65R)

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-1217-65R)

Apartament me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te pajisur me ashensor. Siperfaqja e pergjithshme prej 72 m2 eshte e organizuar ne nje sallon me kuzhine te perfsh...

me shme

Dyqan me qera shume prane rruges Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1217-64L)

Dyqan me qera shume prane rruges Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1217-64L)

Dyqan me qera ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Ndodhet ne katin  pare te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Dyqani ka siperfaqe 200 m2 e organizuar ne open space se bashku me 1 tualet. Ambienti eshte i sapor...

me shme

Apartamente per zyra me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane, (TRR-1217-63d)

Apartamente per zyra me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane, (TRR-1217-63d)

Zyra me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane Zyra ndodhen ne katin e trete dhe te katert te nje ndertese te re. Ka nje siperfaqe  prej 150 m2 eshte e  organizuara ne tre ambjente, koridor, dy tualete dhe ba...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter