Pronat e fundit

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-819-29L)

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-819-29L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane Sheshit Wilson. Ofron siperfaqe totale prej 140 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma ...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-819-28T)

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-819-28T)

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Qazim Turdiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 60 m2. ...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-819-27T)

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-819-27T)

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Qazim Turdiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhi...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-819-26S)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-819-26S)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes, prane qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 95 m2 e cila organizohet ne sallon me kuzh...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-819-25T)

Apartament 3+1 me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-819-25T)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Me nje siperfaqe te brendshme prej 86 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhin...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRS-819-24S)

Apartament 2+1 per shitje prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRS-819-24S)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore. Shtepia ka nje siperfaqe prej 63 m2 e organizuar ne dhome ngrenje me kuzhine, 2 dhom...

me shme

Apartament 2+1 me qera te pallatet Shallvare ne Tirane (TRR-819-23T)

Apartament 2+1 me qera te pallatet Shallvare ne Tirane (TRR-819-23T)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 75 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine,...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-819-22S)

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-819-22S)

Apartament 2+1 per shitje te rruga Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje kompleksi te ri pallatesh. Ka nje siperfaqe totale prej 98.69 m2 dhe siperfaqe te brendshme bashke me veranden 86.52 m2 e organizuar ne ...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Freskut ne Tirane (TRR-819-21T)

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Freskut ne Tirane (TRR-819-21T)

Apartament 2+1 me qera prane restorant Freskut ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dh...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter