Pronat e fundit

Magazine me qira ne zonen e Domjes ne Tirane

Magazine me qira ne zonen e Domjes ne Tirane

Magazine me qira prane autostrades ne zonen e Domjes ne Tirane. Ndertesa eshte 1 kateshe me siperfaqe ndertimi 200 m2 me lartesi 5 metra dhe oborr me siperfaqe 200 m2. Orgazinohet ne nje hapesire te vetme, 1 banjo dhe ...

me shme

Ambient tregtare me qira prane zones se Laprakes ne Tirane

Ambient tregtare me qira prane zones se Laprakes ne Tirane

Dyqan me qira ne rrugen Vllazerimi ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin perdhe dhe eshte pjese e nje pallati te ri. Organizohet ne nje hapesire te vetme dhe nje banjo te cilat perfshihen ne nje siperfaqe prej 57 m2. D...

me shme

Apartament 2+1 per qira tek Komuna e Parisit ne Tirane

Apartament 2+1 per qira tek Komuna e Parisit ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 95 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, korridor dhe ballkon...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane Shkolles Avni Rustemi ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane Shkolles Avni Rustemi ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues shume prane Shkolles Avni Rustemi. Shtepia ka nje siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhi...

me shme

Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

Apartament per zyre me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Blloku eshte nje nga zonat me te mirenjohura dhe me te pelqyeshme si per banim ashtu edhe per zhvillim biznesi. Kjo zyre ndodhet pikerisht ne kete zone, n...

me shme

Apartament 2+1 me qira tek Liqeni I Thate ne Tirane

Apartament 2+1 me qira tek Liqeni I Thate ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ndodhet ne nje zone shume te qete, te sigurte dhe te preferuar per banim. Brenda...

me shme

Ambient tregtare per shitje prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane

Ambient tregtare per shitje prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Aleks Buda ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane Pallatit me Shigjeta. Siperfaqja totale prej 64 m2 perfshin ambient per servis makinash, n...

me shme

Apartament 3+1 per shitje prane Shkolles Mihal Grameno ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje prane Shkolles Mihal Grameno ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati ekzistues.  Ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne sallon dhe aneks kuzhine, tre dhoma gju...

me shme

Vile 3 kateshe me qira ne Rezidenca Long Hill ne Tirane

Vile 3 kateshe me qira ne Rezidenca Long Hill ne Tirane

Vile 3 kateshe me qira prane TEG ne Tirane. Kjo shtepi ndodhet ne nje nga rezidencat me moderne ne Lunder, e cila ofron privatesi, qetesi dhe siguri. Gjithashtu ne brendesi te rezidences do gjeni bar ristorante, pishin...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter