Pronat e fundit

Apartament 2+1 ne shitje prane sheshit Skenderbej ne Tirane

Apartament 2+1 ne shitje prane sheshit Skenderbej ne Tirane

Apartament 2+1 modern per shitje ne rrugen Bardhok Biba, prane Galerise ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 120m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 112m2&...

me shme

Post parkimi dhe depo ne shitje prane Prokurorise se Tiranes

Post parkimi dhe depo ne shitje prane Prokurorise se Tiranes

Post parkimi + depo ne shitje ne rrugen Ibrahim Ndroqi ne Tirane Pozicionohet ne katin -1 te nje pallati te ri  Ofron siperfaqe totale 32.4m2 e ndare ne 18m2 garazh dhe 14m2 depo Mundesi per tu kthyer ne 2 poste ...

me shme

Dyqan per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

Dyqan per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

Dyqan per shitje ne rrugen Karl Gega, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe totale prej 42.25m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 24.19m2 or...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje tek rruga Muzaket ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 9, kati i fundit te nje pallati me ashensor. Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 79 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi,...

me shme

Apartament 3+1 me qira ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

Apartament 3+1 me qira ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 141m2 eshte...

me shme

Apartament 3+1 me qira ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

Apartament 3+1 me qira ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 141m2 eshte...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Selites ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Selites ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Zallit, tek rrethrrotullimi i Selites, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor.  Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 93.30...

me shme

Dyqan per shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane

Dyqan per shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane

Dyqan per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani ofron siperfaqe totale 40m2 dhe organizohet ne 1 ambient dhe 1 tualet  Ambienti ofron fasade xhami dhe mund...

me shme

Apartament 1+1 me qira prane shkolles se Baletit ne Tirane

Apartament 1+1 me qira prane shkolles se Baletit ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, prane shkolles se Baletit ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin 2 te nje godine te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 70m2 eshte e organizu...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter