Pronat e fundit

Apartament modern 2+1 me qira prane zones se TEG ne Tirane

Apartament modern 2+1 me qira prane zones se TEG ne Tirane

Apartament modern me qira ne zonen e Lundres ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne kat te pare dhe eshte pjese e nje rezidence te re dhe moderne te perbere nga pallate 3-kateshe ne Lunder, shume prane me TEG. Rezidenca ne...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane zones se Kopshtit Zoologjik ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane zones se Kopshtit Zoologjik ne Tirane

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Kjo shtepi moderne pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ri te pajisur me ashensor, i vendosur ne nje zone shume te qete dhe te sigurte prane Kopshtit Zoolog...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kosovareve ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kosovareve ne Tirane

Apartament per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane. Eshte pjese e nje pallati te ri me ashensor, i cili pozicionohet ne katin e shtate te tij. Shtepia ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te preferu...

me shme

Apartament 1+1 per shitje prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati te ri prane rruges Muhamet Gjollesha. Pallati eshte i pajisur me ashensor dhe ofron administrim te ...

me shme

Ambient zyre me qira ne zonen e Selvise ne Tirane

Ambient zyre me qira ne zonen e Selvise ne Tirane

Ambient per zyre me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane.  Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 2 kateshe.  Ka nje siperfaqe 170 m2 te organizuar ne 4 ambiente, dy tualete, verande dhe oborr.  Zyra ofro...

me shme

Apartament 2+1 per qira prane Zogut te Zi ne Tirane

Apartament 2+1 per qira prane Zogut te Zi ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane rruges Muhamet Gjollesha. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor.  Ka nje siperfaqe prej 125 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, k...

me shme

Vile 2-kateshe per qira ne zonen e Saukut te Vjeter ne Tirane

Vile 2-kateshe per qira ne zonen e Saukut te Vjeter ne Tirane

Vile me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 613 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 290 m2 te ndare ne 2 kate banim dhe garazh.  Kati i pare organizohet ne sallon dhe kuzhine, dhome ndenje...

me shme

Ambient tregtar me qira ne Kompleksin Green City ne Tirane

Ambient tregtar me qira ne Kompleksin Green City ne Tirane

Ambient dyqani me qira ne rrugen Nexho Konomi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne nje komplekset me te njohura te qytetit te Tiranes, i pozicionuar ne katin perdhe. Ka nje siperfaqe prej 45 m2 e cila perfshin nje open space d...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Kinostudios ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Kinostudios ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane. Shtepia eshte pjese e nje pallati te ri i cili ndodhet ne katin e katert. Pallati eshte i pajisur me ashensor dhe ofron administrim. Apartamenti ndahet ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter