Pronat e fundit

Zyre me qira prane qendres se Tiranes

Zyre me qira prane qendres se Tiranes

Zyre me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e dyte ten je ndertese.  Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 74 m2 dhe organizohet ne 3 ambiente zyrash, nje tualet, nje ballkon dhe nje ko...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri, poshte Maternitetit te Ri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me 2 ashensore. Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 116.4m2 dhe organizohet...

me shme

Vile 3 kateshe me qira prane qendres tregtare TEG ne Tirane

Vile 3 kateshe me qira prane qendres tregtare TEG ne Tirane

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen e Vilave, ne zonen e Lundres ne Tirane. Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 306m2 te organizuar ne 2 kate, 2 kate mbitoke dhe nje kat nentoke. Kati i pare eshte i organizuar ne s...

me shme

Vile 3 kateshe me qira ne zonen e Lundres ne Tirane

Vile 3 kateshe me qira ne zonen e Lundres ne Tirane

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen e Vilave, ne zonen e Tegut, ne Tirane. Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 430m2 te organizuar ne 4 kate, 3 kate mbitoke dhe nje kat nentoke. Kati i pare eshte i organizuar ne sa...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati me ashensor.  Ofron nje siperfaqe totale prej 95 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 85 m2. ...

me shme

Toke per shitje ne zonen e Tales ne Lezhe

Toke per shitje ne zonen e Tales ne Lezhe

Toke per shitje prane plazhit te Tales ne Lezhe. Ofrohet nje siperfaqe prej 10.000m2 dhe ka nje forme te rregullt drejtkendore. Toka eshte e pozicionuar shume prane rruges kryesore dhe eshte lehtesisht e aksesueshme. ...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane zones se Don Boskos , Tirane

Apartament 2+1 me qira prane zones se Don Boskos , Tirane

Apartament 2+1 me qira prane kompleksit Fiori di Bosco ne Tirane . Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati te sapo perfundur ne vitin 2023 . Ka nje siperfaqe prej 95m2 dhe eshte e ndare ne dy dhoma gjumi dh...

me shme

Zyre per qira ne zonen e 21 Dhjetorit ,Tirane

Zyre per qira ne zonen e 21 Dhjetorit ,Tirane

Ambient zyre me qira ne rrugen Muhamet Gjollesha shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter, buze rruges kryesore. Ka nje siperfaqe prej 50m2&n...

me shme

Ambient tregtar me qira ne zonen e Ali Demit Tirane

Ambient tregtar me qira ne zonen e  Ali Demit   Tirane

Ambient tregtar  per qira ne kompleksin Mangalem 21  Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje kompleksi pallatesh te ri  dhe ka nje siperfaqe prej 33m2. Dyqani eshte i ndare ne nje dhome dhe tualet . ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter