Pronat e fundit

Vile 1 kateshe me qira afer Kompleksit Grand ne Tirane

Vile 1 kateshe me qira afer Kompleksit Grand ne Tirane

Vile me qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe prej 78 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon. Banesa ofrohet e mobiluar me nje stil komod dh...

me shme

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitet 1999-2000. Ka nje siperfaqe prej 118 m2 e cila organizohet ne nje hapesire te madhe open space, nje ambient zyre...

me shme

Shtepi dhe toke per shitje ne Borsh

Shtepi dhe toke per shitje ne Borsh

Shtepi dhe toke per shitje prane plazhit ne Borsh. Fshati i Borshit karakterizohet nga elemente natyrore te cilat jane kyc per zhvillim e turizmit ne bregdetin Shqiptar. Pikerisht ne kete fshat, 3 minuta larg detit te ...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne Lungomare ne Vlore

Apartament 1+1 per shitje ne Lungomare ne Vlore

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Murat Terbaci ne Vlore. Kjo hyrje totalisht e investuar eshte pjese e nje kompleksi te ri ne Lungomare, duke u pozicionuar ne katin e katert te tij. Kompleksi eshte i nje ndertimi ci...

me shme

Ndertese 2-kateshe per shitje ne zonen e Lezhes

Ndertese 2-kateshe per shitje ne zonen e Lezhes

Magazine per shitje tek rruga Lezhe-Vau i Dejes ne Lezhe. Ndertesa e ndare ne 2 kate dhe me siperfaqe ndertimi 293 m2 dhe siperfaqe trualli 1860 m2 organizohet ne: Kati I ka dy kapanone dhe ne mes ka shkallet qe shkojn...

me shme

Ambient tregtare me qira prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane

Ambient tregtare me qira prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane

Ambient dyqani me qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane me Ministrine e Puneve te Jashtme. Ka nje hapesire te vetme dhe nje banjo te cilat perfshihen ne nje...

me shme

Apartament 3+1 per qira ne zonen e Qytetit Studenti ne Tirane

Apartament 3+1 per qira ne zonen e Qytetit Studenti ne Tirane

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3-kateshe.  Ka nje siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine e ndare, tre dhoma gjumi, dy banjo, palester ...

me shme

Vile 3-kateshe per shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane

Vile 3-kateshe per shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Siperfaqja e parceles ndertimore eshte rreth 229 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte 352 m2 e ndare ne 3 kate: Kati I organizohet ne nje sallon te madh, dho...

me shme

Apartament 3+1 me qira prane zones se Qytetit Studenti ne Tirane

Apartament 3+1 me qira prane zones se Qytetit Studenti ne Tirane

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane.  Ndodhet ne katin e trete te nje vile 3-kateshe.  Ka nje siperfaqe prej 125 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, tre dhoma gjumi, banjo, kor...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter