Pronat e fundit

Apartament 2+1 per qira perballe shkolles Harry Fultz ne Tirane

Apartament 2+1 per qira perballe shkolles Harry Fultz ne Tirane

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e peste, kati i fundit, te nje pallati ekzistues.  Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 72 m2 dhe organizohet ne dy ...

me shme

Dyqan me qira prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane

Dyqan me qira prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane

Dyqan me qira tek rruga Karl Gega shume prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane. Pozicionohet ne katin 0 te nje pallati te ri te sapoperfunduar. Me nje siperfaqe totale prej 60m2 te organizuar ne ambient open space, nje...

me shme

Vile per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane

Vile per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane

Vile per shitje ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane . Prona  perbehet nga 691 m2 truall dhe 840m2 ndertim ne 4 kate . Banesa eshte e perbere nga 13 dhoma gjumi ,5 dhoma ndenje ,10 tualete ,4 ballkone dhe 3...

me shme

Apartament 3+1 per shitje prane Kompleksit Fiori Di Bosko ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje prane Kompleksit Fiori Di Bosko ne Tirane

Apartament 3+1 ne shitje prane Kompleksit Fiori Di Bosko, ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje vile private 2-kateshe me hyrje komplet te vecuar. Me nje siperfaqe faktike 120m2 dhe...

me shme

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Kosovareve ne Tirane

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Kosovareve ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani, prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te vjeter ne rruge kryesore. Shtepia ka siperfaqe totale prej 60m2 te org...

me shme

Apartament 1+1 me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

Apartament 1+1 me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani, prane rruges se Kosovareve ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e pare te nje pallati te vjeter ne rruge kryesore. Ka nje siperfaqe totale prej 60m2 te or...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4rt te nje pallati te ri me ashensor. Banesa ka nje siperfaqe prej 135m2. Apartamenti organizohet n...

me shme

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne zonen e Laprakes ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e pare banim dhe katin e dyte teknik te nje pallati me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe te brendshme pre...

me shme

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane

Apartament 2+1 me qira  prane shkolles Don Bosko ne Tirane. Shtepia pozicionohet  ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 98m2 dhe eshte i perbere nga dy dhoma gj...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter