Pronat e fundit

Dyqan me qira tek ish Fusha Aviacionit ne Tirane

Dyqan me qira tek ish Fusha Aviacionit ne Tirane

Dyqan me qira tek ish Fusha Aviacionit, pjese e Garden Residence Turdiu, ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin 0 te nje pallati te sapoperfunduar. Me nje siperfaqe prej 125m2 eshte e organizuar ne ambient open spac...

me shme

Ambient zyre me qira tek ish Fusha Aviacionit ne Tirane

Ambient zyre me qira tek ish Fusha Aviacionit ne Tirane

Apartament 2+1 me qira tek Garden Residence Turdiu, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 8 te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 98m2 se bashku me ...

me shme

Apartament 3+1 per shitje ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Don Bosko, prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8 por jo te fundit te nje pallati me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 112.3m2,te ndare ne sip...

me shme

Dy apartamente per shitje ne Qender te Tiranes

Dy apartamente per shitje ne Qender te Tiranes

Dy apartamente per shitje prane sheshit Skenderbej ne fillim te rruges se Durresit, ne Tirane. Apartamentet jane te pozicionuara ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati te vjeter. Me nje siperfaqe te brends...

me shme

Apartament 1+1 me qira tek Residenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane

Apartament 1+1 me qira tek Residenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane

Apartament 1+1 me qira tek Residenca e Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 58m2 dhe siperfaqe te brendshme 49m2 eshte e orga...

me shme

Apartament 1+1 me qira prane ish Restorant Durresit ne Tirane

Apartament 1+1 me qira prane ish Restorant Durresit ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Ferit Xhajko, shume prane rruges Siri Kodra ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 68m2 dhe siperfaqe te brendsh...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane rruges Petro Nini Luarasi ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane rruges Petro Nini Luarasi ne Tirane

Apartament 2+1 ne rrugen Zonja Curre prane Ish Tregut Elektrik ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin 6te te nje pallati te ri me ashensor. Banesa ka nje siperfaqe prej 69m2 dhe eshte e perbere nga dy dhoma gjumi...

me shme

Ambient zyre me qira tek Selvia ne Tirane

Ambient zyre me qira tek Selvia ne Tirane

Ambient zyre me qira ne rrugen e Dibres, tek Vila Gold ne Tirane. Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje godina te dedikuar per biznes, i vetmi ambient ne kat. Ka nje siperfaqe totale prej 300m2 dhe siperfaqe t...

me shme

Apartament 2+1 per qira prane zones se Zogut te Zi ne Tirane

Apartament 2+1 per qira prane zones se Zogut te Zi ne Tirane

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Dritan Hoxha, perballe Universitetit Zoja e Keshillit te Mire, ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati pa ashensor.  Ofron nje siperfaqe te brendshme...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter