Pronat e fundit

Vile 3-kateshe per qira ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane

Vile 3-kateshe per qira ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane

Vile me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 360 m2 te ndare ne 3 kate. Kati i pare organizohet ne sallon ndenje, kuzhine dhe ambient ngrenie, korridor, ver...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.  Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.  Ka nje siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne sallon, aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, ku njera esh...

me shme

Ndertese 2 kateshe per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane

Ndertese 2 kateshe per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane

Ndertese 2 kateshe per biznes per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Siperfaqja totale e godines eshte 240 m2 dhe organizohet si me poshte: Kati -1 ka nje hapesire te vetme me siperfaqe 80 m2. Kati 1 orgaziohet ...

me shme

Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Blloku njihet si nje nga zonat me te pelqyera per banim dhe zhvillim biznesi, nje zone e populluar dhe e mirenjohur. Zyra ndodhet pikerisht ne kete zone, ne katin e pare te...

me shme

Magazine me qira ne zonen e Kombinatit ne Tirane

Magazine me qira ne zonen e Kombinatit ne Tirane

Magazine me qira ne rrugen Enriko Telini ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 1300 m2 e cila perfshin nje hapesir te vetme. Lartesia e magazines eshte kater deri ne tete metra e larte. Mund te shfrytezohet per aktivitete ...

me shme

Ambient zyre me qira prane rruges se Barrikadave ne Tirane

Ambient zyre me qira prane rruges se Barrikadave ne Tirane

Apartament 2+1 per zyre me qira ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Pallati ne te cilin pozicionet eshte i administruar mire. Apartam...

me shme

Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

Ambient zyre me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues ne zonen e Bllokut, nje zone e cila eshte e preferuar per zhvillim biznesi dhe per banim. Siperfaqja prej 12...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane

Apartament per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 68.6 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, korridor, ballkon i mbyllur d...

me shme

Apartament 1+1 me qira ne zonen e Porcelanit ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne zonen e Porcelanit ne Tirane

Apartament me qira ne rrugen Zihni Sako ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje vile kater kateshe ne zonen e Porcelanit. Shtepia organizohet ne sallon bashke me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo te gjitha te pe...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter