Pronat e fundit

Apartament 2+1 dupleks per shitje prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

Apartament 2+1 dupleks per shitje prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Mihal Popi ne Tirane. Eshte pjese e nje pallati ekzistues, i cili pozicionohet ne katin e dyte te tij. Siperfaqja e brendshme e shtepise eshte 64 m2 ndersa siperfaqja e papa...

me shme

Apartament dupleks me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

Apartament dupleks me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

Apartament dupleks 2+1 me qira ne rrugen Mihal Popi ne Tirane. Pozizionet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues shume prane Stadiumit Dinamo. Siperfaqja e brendshme eshte 64 m2 ndersa siperfaqja e papafingos e cila ...

me shme

Apartament modern me qira prane Unverisitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane

Apartament modern me qira prane Unverisitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane

Apartament 2+1 modern me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire. Pallati eshte i mire administruar dhe i pajisur me ...

me shme

Apartament modern per shitje prane Unverisitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane

Apartament modern per shitje prane Unverisitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane

Apartament modern 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ky apartament pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te mire administruar dhe te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje sallon me kuzhin...

me shme

Apartament 3+1 per qira prane Ambasades Amerikane ne Tirane

Apartament 3+1 per qira prane Ambasades Amerikane ne Tirane

Apartament 3+1 per qira ne prane rruges se Elbasanit ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 75 m2 te organizuar ne sallon, aneks kuzhine, tre dhoma gjumi ku dy...

me shme

Apartament 2+1 per qira prane Qendres se Tiranes

Apartament 2+1 per qira prane Qendres se Tiranes

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 112 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, korridor, banjo dhe dy ...

me shme

Apartament 1+1 me qira prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane

Apartament 1+1 me qira prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane

Apartament 1+1 modern per qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te sapo ndertuar.  Ka nje siperfaqe prej 85 m2 dhe organizohet ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, ...

me shme

Apartament 2+1 me qira qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane

Apartament 2+1 me qira qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane

Apartament me qira ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane. Eshte pjese e nje pallati te ri I cili eshte I pajisur me ashensor dhe ka administrim te mire. Hyrja ndodhet ne katin e gjashte te ketij pallati. Apartamenti ndah...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mire administruar dhe te pajisur me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 dhe siperfaqe e ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter