Pronat e fundit

Aparament 2+1 per shitje ne Don Bosko ne Tirane, Shqiperi, (TRS-1212-22)

Aparament 2+1 per shitje ne Don Bosko ne Tirane, Shqiperi, (TRS-1212-22)

Apartament 2 + 1 + studio, i përshtatur si 3 + 1, pranë rrugës “Don Bosko”. Apartamenti përbëhet nga  një dhomë ndenje e madhe me ambient gatimi, dy dhoma gjumi,  ...

me shme

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 200 m2 ju ofron sallon i bashkangjitur me guzhinen, i mobiluar ne menyre moderne dhe me oxhak funksional, 2 dhoma gjumi me banjo dhe ballk...

me shme

Apartament me qera 2+1 tek rruga Urani Pano ne qender te Tiranes, (TRR-1212-20)

Apartament me qera 2+1 tek rruga Urani Pano ne qender te Tiranes, (TRR-1212-20)

Apartament me qera 2+ 1stil duplex,tek rruga Urani Pano ne qender te Tiranes. Me nje siperfaqe te brendshme prej 100m2 , te ndare ne dy kate banimi , eshte e organizuar ne kte menyre : Kati pare ,sallon ndenje , zone...

me shme

Apartament me qera 1+1 tek Ministria e Shendetesise ne Tirane , (TRR-1212-19)

Apartament me qera 1+1 tek Ministria e Shendetesise ne Tirane , (TRR-1212-19)

Apartament me qera tek bulevardi Bajram Curri prane Ministrise se Shendetesise 1+1 por shume spacioze . Pozicionohet ne katin e VI te nje ndertese te re.Me ashensor. Sistemi i ngrohjes me kondicioner. ...

me shme

Vile per shitje ne Rinas , Shqiperi, (RNS-1212-18)

Vile per shitje ne Rinas , Shqiperi, (RNS-1212-18)

i favorshem qe ka  mund te perdoret edhe per biznes. Cmimi 50.000.000 leke. ...

me shme

Toke per shitje afer detit ne Bunec, Sarande, (SRS-1212-1)

Toke per shitje afer detit ne Bunec, Sarande, (SRS-1212-1)

Toke per shitje ne Bunec, midis fshatrave Lukove dhe Piqeras, Shqiperi. Dhe vetem 100 m nga vija bregdetare. Me nje siperfaqe prej 1000 m2, me letra te rregullta pronesie. Vendi eshte shume panoramik dhe i pashfrytezuar....

me shme

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane, (TRR-1212-17)

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane, (TRR-1212-17)

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Pozicionohet buze rruges kryesore, e pershtatshme per cdo lloji biznesi. Me nje siperfaqe prej 150 cdo kat dhe gjithashtu pjese oborri me rreth 250 m2 ...

me shme

Vile 3-kateshe me qera ne qender te Tiranes, (TRR-1212-16)

Vile 3-kateshe me qera ne qender te Tiranes, (TRR-1212-16)

Jepet me qera vile ne qender te Tiranes, prane Gjykates se Apelit, te Ura e Tabakeve. Vila eshte 3 kateshe , me 20 ambjente te brendshme, me oborr te madh qe mund te perdoret edhe si parking. Punime shume cilesore ne cd...

me shme

Apartament 3+1 ne shitje tek rruga Mihal Grameno , Tirane (TRS-1212-15)

 Apartament 3+1 ne shitje tek rruga Mihal Grameno , Tirane (TRS-1212-15)

Shitet apartament tek rruga Mihal Grameno , 200 m siper shkolles se baletit. Me nje siperfaqe 135m2 ofron :1 sallon spacioz me zone ngrenie , aneks te vecuar, 3 dhoma gjumi , 2 banjo , ballkon. Pozicionohet n...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter