Pronat e fundit

Apartamente per SHITJE ne Sarande | Prane Disko Mango |duke filluar nga 28,000€ (SRS-1002)

Apartamente per SHITJE ne Sarande | Prane Disko Mango |duke filluar nga 28,000€ (SRS-1002)

Ne buze te rruges Sarande-Butrint, kemi nje kompleks te ri 5+1 katesh me garazh. Punimet mbarojne ne Janar 2012. Te gjithe apartamentet kane pamje nga deti, dhe plazhi eshte me pak se 2 minuta ne kembe larg. Apartamen...

me shme

Apartament me Qera ne Tirane prane TVSH (TRR-1006)

Apartament me Qera ne Tirane prane TVSH (TRR-1006)

Apartament me Qera ne Tirane prane TVSH'se . 100 m2, 2+1, 2 tualete, kuzhina dhe pajisjet te reja. I pamobiluar. Dhome ndenje te madhe dhe 24 ore security tek hyrja. 800€/Muaj...

me shme

Apartmente per shitje ne Vlore

Apartmente per shitje ne Vlore

BRAND NEW RELEASE - Studio's, one and two bedroom apartments in "Cold Water" area. Below market value , with prices from just 33,600 euros, in an area of continous growth. This Albania Property Dev...

me shme

Apartamente ne Tirane per SHITJE ose QERA | Kodra e Diellit | 400-800€/Muaj (TRR-1015)

Apartamente ne Tirane per SHITJE ose QERA | Kodra e Diellit | 400-800€/Muaj (TRR-1015)

Ky eshte pallati me cilesor tek Kodra e Dillet, deri me sot. Shtrihet mbi koder dhe te gjitha ballkonet dhe dritaret shikojne nga Kopshti Botanik i Tiranes. Lagje shume e qete, larg zhurmes dhe pluhurit te Tiranes. Apa...

me shme

Per SHITJE, Apartamente ne Vlore tek Uji i Ftohte | 1+1 dhe 2+1 | 800€/m2 (VLS-1004)

Per SHITJE, Apartamente ne Vlore tek Uji i Ftohte | 1+1 dhe 2+1 | 800€/m2 (VLS-1004)

Per shitje kemi rreth 21 apartamente ne nje compleks te ri dhe shume cilesor tek Uji I Ftohte ne Vlore. Qendra e banimit ndodhet fare prane rruges kryesore, prane rezidencave qeveritare. Te gjithe apartamentet e shohin d...

me shme

Zyra me QERA tek zona e ish-Bllokut, Tirane | 240 m2 | Kati 2te | 3,480€/Muaj (TRR-1013)

Zyra me QERA tek zona e ish-Bllokut, Tirane | 240 m2 | Kati 2te | 3,480€/Muaj (TRR-1013)

Oportunitet I rralle. 240 m2 ambjent zyre ne katin e dyte tek ish-Blloku. Shume dhoma per tu permendur, 2 tualete, kuzhine me vete dhe muret e jashtem me vetrate xhami. Oportunitet i rralle per te sjelle biznesin tuaj ...

me shme

SHITET apartament ne Sarande 75 m2, 1+1 (SRS-1004)

SHITET apartament ne Sarande 75 m2, 1+1 (SRS-1004)

SHITET apartament 75 m2 ne Sarande 45,000€, me hipoteke, 1+1. I arreduar thjeshte. Apartamenti ndodhet ne nje complex te ndertuar 3 vjet me pare. Te tere apartamentet ne godine posedojne hipoteke. Vetem pak metra nga b...

me shme

SHITET apartament 130 m2, 2+1, me HIPOTEKE ne Sarande me pamje nga deti (SRS-1003)

SHITET apartament 130 m2, 2+1, me HIPOTEKE ne Sarande me pamje nga deti (SRS-1003)

SHITET apartament 130 m2 ne Sarande 78,000€, me hipoteke. Apartamenti ndodhet ne nje complex te ndertuar 3 vjet me pare. Te tere apartamentet ne godine posedojne hipoteke. Vetem pak metra nga bregu, me pamje te mrekullue...

me shme

Apartament per SHITJE tek Iliria ne Plazhin e Durresit | me HIPOTEKE | vije e pare bregdeti (DRS-1004)

Apartament per SHITJE tek Iliria ne Plazhin e Durresit | me HIPOTEKE | vije e pare bregdeti (DRS-1004)

Apartamente per SHITJE tek zona Iliria ne Plazhin e Durresit, me HIPOTEKE, ne vije te pare, 20 metra nga bregu me pamje nga deti. Apartamentet jane te perfunduar. Opsion per te blere edhe garazh; ka mbetur vetem 1 vend. ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter