Pronat e fundit

SHITET apartament 130 m2, 2+1, me HIPOTEKE ne Sarande me pamje nga deti (SRS-1003)

SHITET apartament 130 m2, 2+1, me HIPOTEKE ne Sarande me pamje nga deti (SRS-1003)

SHITET apartament 130 m2 ne Sarande 78,000€, me hipoteke. Apartamenti ndodhet ne nje complex te ndertuar 3 vjet me pare. Te tere apartamentet ne godine posedojne hipoteke. Vetem pak metra nga bregu, me pamje te mrekullue...

me shme

Apartament per SHITJE tek Iliria ne Plazhin e Durresit | me HIPOTEKE | vije e pare bregdeti (DRS-1004)

Apartament per SHITJE tek Iliria ne Plazhin e Durresit | me HIPOTEKE | vije e pare bregdeti (DRS-1004)

Apartamente per SHITJE tek zona Iliria ne Plazhin e Durresit, me HIPOTEKE, ne vije te pare, 20 metra nga bregu me pamje nga deti. Apartamentet jane te perfunduar. Opsion per te blere edhe garazh; ka mbetur vetem 1 vend. ...

me shme

Per SHITJE Apartamente ne Vlore | tek Uji i Ftohte | nga 30,000€ (VLS-1005)

Per SHITJE Apartamente ne Vlore | tek Uji i Ftohte | nga 30,000€ (VLS-1005)

Per Shitje, Apartamente ne Vlore 2 minuta ne kembe nga plazhi me I bukur I Vlores. Kompleksi ndodhet ne buze te rruges kryesore, prane rezidencave qeveritare tek Uji I Ftohte. Te gjithe apartamentet jane garzonjere ose 1...

me shme

Dyqan me QERA ne Tirane 90m2, 5m i larte, prane Gjimnazit Partizani(TRR-1008)

Dyqan me QERA ne Tirane 90m2, 5m i larte, prane Gjimnazit Partizani(TRR-1008)

Jepet me QERA dyqan 90m2 prane Shkolles Partizani, Tirane. Tavanet jane 4.95m te larta, ndaj dyqani mund te ndahet ne 2 kate. Ideal per bar/restorant, zyra, ose dyqan. 1,500€/Muaj ...

me shme

127m2 apartament me Qera, Rr. Pjeter Budi, Tirane(TRR-1005)

127m2 apartament me Qera, Rr. Pjeter Budi, Tirane(TRR-1005)

127m2 apartament me Qera, Rr. Pjeter Budi, Tirane. Apartamenti eshte I arretuar shume bukur. Shikoni fotot. Perbehet: 2 dhoma gjumi 2 banjo Ballkon I madh Kuzhine dhe dhome ndenje e madhe Ashensor ...

me shme

Per SHITJE, dyqan|garazh| oborr| tek zona Iliria ne Plazhin e Durresit (DRS-1005)

Per SHITJE, dyqan|garazh| oborr| tek zona Iliria ne Plazhin e Durresit (DRS-1005)

Per SHITJE, kemi nje dyqan 490m2 + garazh/magazine 660 m2 + oborr 200 m2. Dyqani eshte 490 m2 dhe ndodhet ne plazhin Iliria Durres, karshi ish-Bllokut sot Rezidence Qeveritare. Ndodhet buze rruge me rruge te asfaltuar ...

me shme

Per SHITJE Apartamente ne Vlore | Kompleksi 15,000m2 tek uji i Ftohte (VLS-1006)

Per SHITJE Apartamente ne Vlore | Kompleksi 15,000m2 tek uji i Ftohte (VLS-1006)

Pershkrimi i punimeve: Punimet vazhdojne per realizimin e objektit me madheshtor dhe ultra modern ne lagjen Uji i Ftohte. Objekti eshte i organizuar ne menyre te tille qe cdo apartament ka pamje nga deti dhe ndertesa...

me shme

Per SHITJE kemi 13 apartamente te madhesive te ndryshme ne Plazhin e Durresit, duke filluar nga 18,000€ ose 400€/m2 (DRS-1006)

Per SHITJE kemi 13 apartamente te madhesive te ndryshme ne Plazhin e Durresit, duke filluar nga 18,000€ ose 400€/m2 (DRS-1006)

Per SHITJE, kemi 13 apartamente te madhesive te ndryshme, me CMIME FANTASTIKE, ne nja pallat tek zona Iliria perballe me rezortin Adriatik 1. Pallati ka 10 kate banimi dhe apartamentet qe kemi akoma ne shitje ndodhen ne...

me shme

Per SHITJE, Ambient Biznessi 150 m2 ne Sarande | 150,000€ (SRS-1006)

Per SHITJE, Ambient Biznessi 150 m2 ne Sarande | 150,000€ (SRS-1006)

Ne katin e 1re te nje objekti te ri 5+1 katesh, ne Sarande kemi nje dyqan 150 m2. Detajet: Siperfaqja: 150m2 1 tualet Tavanet 5 metra te larte, keshtu qe dyqani/lokali mund te ndahet ne 2 kate Objekti ndodhet ne...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter