Pronat e fundit

Apartament 1+1 ne shitje afer shkolles se Baletit ne Tirane, (TRR-101-48)

Apartament 1+1 ne shitje afer shkolles se Baletit ne Tirane, (TRR-101-48)

Apartament per shitje tek Shkolla e Baletit I mobiluar me nje stil modern. Me nje siperfaqe prej 58 m2 mund te gjeni  sallonin te bashkangjitur me aneksin, nje dhime gjumi , nje banjo dhe ballkonin. Nje pallat i vje...

me shme

Dyqan me qera tek Komuna e Parisit, perballe zyrave te Sigmes, (TRR-101-47)

Dyqan me qera tek Komuna e Parisit, perballe zyrave te Sigmes, (TRR-101-47)

Dyqan me qera tek Komuna e Parisit, afer zyrave te Sigmes. Jepet nje hapesire prej 55 m2 e ndare ne 2 dhoma. Me pare ka qene nje farmaci dhe eshte akoma e mobiluar ne gjendje te tille. E mobiluar me kujdes dhe elegance. ...

me shme

Apartament per shitje ne Elbasan, prane bankes BKT, (ELS-101-2)

Apartament per shitje ne Elbasan, prane bankes BKT, (ELS-101-2)

Elbasan, Apartament 2+1 me siperfaqe 117 m2, e organizuar ne formen 2 + 1 me nje banjo dhe 2 ballkone, orientim jug-lindje ndodhur ne katin e XI te godines ne qender te Elbasanit. Ky ambjent ndodhet ne perberje te godine...

me shme

Zyre per shitje ne qender te qytetit te Elbasanit, afer Postes, (ELS-101-1)

Zyre per shitje ne qender te qytetit te Elbasanit, afer Postes, (ELS-101-1)

Njesi komerciale 63m2, ndodhet ne katin e IV, te nje ndertimi te ri polifunksional 12 kateshe ne qender te qytetit Elbasan. Ne perberje te godines gjenden ambiente per zyra, njesi tregetimi dhe sherbimi, apartamente bani...

me shme

Apartament ne shitje tek ish Fabrika e Orizit ne Vlore, (VLS-101-11)

Apartament ne shitje tek ish Fabrika e Orizit ne Vlore, (VLS-101-11)

Apartament 1+1 me siperfaqe 72 m2 dhe 27 m2 verande e organizuar me nje dhome ndenje dhe nje dhome gjumi, dhe nje banjo. Ndodhet ne katin e VI te banimit. Apartamenti eshte i sistemuar dhe funksional per banim ne cdo sti...

me shme

Bar-Restorant per shitje ne pjesen e Plazhit te Durresit, afer shkembit te Kavajes, (DRS-101-11)

Bar-Restorant per shitje ne pjesen e Plazhit te Durresit, afer shkembit te Kavajes, (DRS-101-11)

Njesi komerciale, me siperfaqe 122.6 m2, ne perberje te nje pallati gjashte katesh, ne brezin e pare te reres. Ambjenti eshte funksional per sezonin e veres si bar-kafe. Zona perreth eshte zone plazhi, me njesi tregtimi ...

me shme

Zyre per shitje prane hotel 'Diplomati' ne Tirane , (TRS-101-46)

Zyre per shitje prane hotel 'Diplomati' ne Tirane , (TRS-101-46)

Zyra me sip.64.2 m2 ndodhet ne katin e dyte te nje objekti tete katesh, prane Hotel 'Diplomati' Tirane dhe eshte e pershtatshme per lokal, agjensi, studio, etj. Hyrja per ne kete ambjent eshte nga rruga kryesore dhe me s...

me shme

Dyqan per shitje tek kompleksi Marina ne Vlore, (VLS-101-10)

 Dyqan per shitje tek kompleksi Marina ne Vlore, (VLS-101-10)

Vlore, njesi komerciale 91.5 m2, Kompleksi “Marina, ndodhur ne katin e dyte te nje ndertese tete kateshe prane shkolles se Marines ne Vlore. Ambjenti disponon hyrje te veçante nga rruga kryesore me pamje nga deti. E p...

me shme

Apartament per shitje tek Uji i Ftohte ne Vlore, ne rrugen kryesore Rradhime Orikum, (VLS-101-9)

Apartament per shitje tek Uji i Ftohte ne Vlore, ne rrugen kryesore Rradhime Orikum, (VLS-101-9)

NJE SUPER OFERTE apartamente me CERTIFIKAT PRONSIE TE RREGULLETE Vlore, Apartament 2+1. Shitet njesi rezidenciale e organizuar me nje dhome ndenje dhe dy dhoma gjumi, banjo, ballkon, e pozicionuar ne katin e III dhe me p...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter