Pronat e fundit

Dyqan me qera afer Bulevardit Zogu I ne Tirane , (TRR-213-3)

Dyqan me qera afer Bulevardit Zogu I ne Tirane , (TRR-213-3)

Dyqan me qera ne ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane stacionit te Trenit ne Tirane. Ambjenti eshte rreth 50 m2 dhe eshte i ndare ne 2 dhoma dhe 1 banjo. Pozicionohet ne katin e pare me oborr perpara. E pershtatshme per c...

me shme

Apartament me qera 2+1 ne Blv Zogu I ne Tirane (TRR-213-2)

Apartament me qera 2+1 ne Blv Zogu I ne Tirane (TRR-213-2)

  Apartament 2 +1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII-te te nje pallati te ri me siperfaqe 130 m2. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine dhe banjo. Apartamenti...

me shme

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Laprakes, Tirane, (TRR-213-1)

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Laprakes, Tirane, (TRR-213-1)

Vile 3 kateshe me qera ne Laprake, Tirane. Me nje siperfaqe prej 400 m2 ju ofron 6 dhoma gjumi te ndara ne 3 dhoma krevat tek, dhe 3 dhoma krevat dopjo, kuzhine me te gjitha pajisjet, dhome ndenje dhe gjithashtu tualete ...

me shme

Apartament per shitje ne rrugen e Durresit, Tirane (TRS-113-23)

Apartament per shitje ne rrugen e Durresit, Tirane (TRS-113-23)

Apartament per shitje perballe gjimnazit Qemal Stafa. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati 9katesh me nje siparfaqe prej 65 m2. Ai perbehet nga dhoma, salloni, ballkoni, banjo dhe ofron pamje nga rruga kryeso...

me shme

Apartament per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane , (TRS-113-22)

Apartament per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane , (TRS-113-22)

Apartament 2+1 per shitje  ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 115 m2 dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi te mobiluara, 1 sallon te madh + ballkon, 1 banjo me dritare. Eshte ne katin e 4 ban...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane, (TRS-113-21)

Apartament 1+1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane,  (TRS-113-21)

Apartament per shitje ne kryqezimin e rruges Irfan Tomini me Bulevardin Bajram Curri. Apartamenti ka siperfaqe prej 71 m2 dhe perbehet nga 1 sallon, 1 dhome (mundesi per tu bere 2 dhoma) , banjo, ballkon. Ka nje cilesi t...

me shme

Apartament me qera 3+1 ne rrugen Mihal Ciko, afer rruges se Durresit, Tirane (TRR-113-20)

Apartament me qera 3+1 ne rrugen Mihal Ciko, afer rruges se Durresit, Tirane (TRR-113-20)

Apartament me qera prane Sigurimeve Shoqerore, afer rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V te nje pallati te ri me siperfaqe 145 m2. Perbehet nga 3 dhoma (2 dhoma gjumi dhe studio), sallon i ndare...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane , (TRR-113-19)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane , (TRR-113-19)

Apartament me qera ne rrugen  Muhamet Gjollesha ne Tirane. Me nje siperfaqe te brendshme prej 112 m2 e shfrytezuar ne menyren e duhur duke krijuar nje ambjent te ngrohte dhe shume familjare. Me nje stil te vecante d...

me shme

Apartament duplex me qera 2+1 ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-113-18)

Apartament duplex me qera 2+1 ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-113-18)

Apartament duplex me qera ne fillim te rruges e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e III te banimit me nje siperfaqe 140 m2. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, 2 banjo, ashenso...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter