Pronat e fundit

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne TIrane , (TRS-412-9)

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne TIrane , (TRS-412-9)

Apartament per shitje ne fillim te rruges Don Bosko afer Zogut te Zi. Apartamenti me nje siperfaqe prej 56 m2 i perbere nga soxhiorno , ambjent gatimi me vete, dhome gjumi , banjo, tualet te lidhura me nje korridor seb...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne rrugen 'Don Bosko' ne Tirane , (TRR-412-8)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen 'Don Bosko' ne Tirane , (TRR-412-8)

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko, perballe qendres sociale me te njejtin emer. Kompleks I ri pallatesh dhe me punime shume te mira. Apartamenti pozicionohet ne katin e shtate me nje siperfaqe prej 94 m2 pershin, dh...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes ne zonen e Bllokut, (TRR-412-7)

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes ne zonen e Bllokut, (TRR-412-7)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Bllok. Me nje siperfaqe prej 130 m2 ju ofron nje dhome ndenje te bollshme ngjitur me guzhinen, 3 dhoma gjumi , 2 banjo dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e peste ten je pa...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne Fier ne rrugen Skenderbeu, (TRS-412-1)

Apartament 1+1 per shitje ne Fier ne rrugen Skenderbeu, (TRS-412-1)

Shitet apartment 1+1 plus shtes me siperfaqje 56 m2 ne qytetin e Fierit ne lagjen Liri Gero. Perbehet nga dhoma e ndenjes dhe guzhina , 1 dhome gjumi dhe banjo. Apartamenti ndodhet ne katin e trete prane rruges Skenderbe...

me shme

Apartament 2+1me qera tek 21 Dhjetori ne Tirane, (TRR-412-6)

Apartament 2+1me qera tek 21 Dhjetori ne Tirane, (TRR-412-6)

Apartament me qera ne rrugen  “Muhamet Gjollesha”. Me nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 e shfrytezuar ne menyren e duhur duke krijuar nje ambjent te ngrohte dhe shume familjare. Me nje stil te vecante dhe plot ...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-412-5)

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-412-5)

Apartament modern ne zonen e Freskut ne Tirane, afer ajrit te paster dhe qetesise.  I mobiluar teresisht dhe me nje ndricim perfekt, cdo gje e punuar me shume kujdes dhe me shume shije.  Me siperfaqe 78 m2 ju o...

me shme

Apartament ne shitje tek '21 Dhjetorit' ne Tirane, (TRS-412-4)

Apartament ne shitje tek '21 Dhjetorit' ne Tirane, (TRS-412-4)

Apartament per shitje ne rrugen Vace Zela afer 21 Dhjetorit. Me siperfaqe totale prej 55 m2, ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor. I rregulluar dhe i rinovuar plotesisht. Perbehet nga 1 sallon i bashkangji...

me shme

Ambjent me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane , (TRR-412-3)

Ambjent me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane , (TRR-412-3)

Ambienti i cili ofrohet me qera ėshtė pjesė e njė vile te re tė pėrbėrė nga tre kate. Ambjenti ndodhet nė Rrugen Budi, pėrballė Ambasadės Suedeze, ka njė sipėrfaqje prej 100 m² nė katin e parė dhe njė sipėrfaqje prej...

me shme

Vile me qera afer pallatit te Brigadave ne rrugen Herman Gmeiner , (TRR-412-2)

Vile me qera afer pallatit te Brigadave ne rrugen Herman Gmeiner , (TRR-412-2)

Vila ndodhet ne fillim te Rruges 'Herman Gmeiner' qe eshte rruga e fshatit SOS. Ka tre kate dhe parkim te mbyllur per dy makina. Hyrja eshte nga rruga dhe nga parkimi me ane te shkalleve te veta Ne katin perdhe ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter