Pronat e fundit

Apartament me qera 2+1 ne qender te Tiranes (TRR-113-17)

Apartament me qera 2+1 ne qender te Tiranes (TRR-113-17)

 Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Me hapesire prej 135 m2 eshte i pozicionuar ne katin e V te banimit te nje pallati te ri. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, sallon i ndare nga kuzh...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku , Tirane , Shqiperi, (TRR-113-16)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku , Tirane , Shqiperi, (TRR-113-16)

Apartament 2+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Reshit Collaku. Apartament pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe prej 107 m2 ofron sallon , kuzhine , 2 dhoma gjumi, 2banjo. Ofrohet komplet i mobilu...

me shme

Apartament per zyra 1+1 me qera tek Tvsh-ja ne Tirane, (TRR-113-15)

Apartament per zyra 1+1 me qera tek Tvsh-ja ne Tirane, (TRR-113-15)

Apartament 1+1 ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane, afer ambasades Italiane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte i banimit, eshte perdorur pergjithesisht per zyra,  mund te perdoret edhe per banim. Me siper...

me shme

Garsoniere per shitje ne Golem , prane hotel Grand, (GLS-113-1)

Garsoniere per shitje ne Golem , prane hotel Grand, (GLS-113-1)

Garsoniere per shitje ne Golem. Ndodhet ne nje pallat te ri prane Grand Hotel, vetem 50 m nga deti. Hapesira perreth eshte shume e bukur, pallatet jane ne brezin, dhe perreth ka kende lojrash per femije. Apartamenti ofro...

me shme

Ambjent me qera ne KM 2 te rruges dytesore Tirane-Durres, (TRR-113-14)

Ambjent me qera ne KM 2 te rruges dytesore Tirane-Durres, (TRR-113-14)

Jepet ambjent me qera ne rrugen dytesore Tirane-Durres, km 2. Ne nje ndertese 3 kateshe jepen kati I dyte dhe i trete, me siperfaqe 200 m2 kati. I pershtatshem per dyqane zyra dhe biznese te ndryshme. Uji dhe Drita 24 or...

me shme

Apartament me qera 2+1 te rruga Siri Kodra ne Tirane (TRR-113-13)

Apartament me qera 2+1 te rruga Siri Kodra ne Tirane (TRR-113-13)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Pozicionohet ne katin e V te nje pallati me siperfaqe 110 m2. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon i ndare nga kuzhina,2 ballkone, 2 banjo, kondicioner ne ...

me shme

Apartament me qera 2+1 perballe Parlamentit ne Tirane (TRR-113-12)

Apartament me qera 2+1 perballe Parlamentit ne Tirane (TRR-113-12)

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes.Pozicionohet ne katin e III te banimit, pa ashensore, me siperfaqe 110 m2. Apartamenti perbehet nga sallon ndenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, korridor, banjo dhe 2 ballko...

me shme

Apartament me qera 2+1 perballe Parlamentit me Tirane , (TRR-113-11)

Apartament me qera 2+1 perballe Parlamentit me Tirane , (TRR-113-11)

Apartament 2+1 me qera perballe Parlamentit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e III-te te nje pallati me siperfaqe 110 m2. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon i madh i ndare nga kuzhina, ballkon, banjo. Banes...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri (TRS-113-10)

Apartament 1+1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri (TRS-113-10)

Apartament 1+1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 57 m2 ndodhet ne katin e III te nje pallati ekzistues. Perbehet nga salloni,dhoma,banjo dhe ballkoni i cili eshte akomoduar per aneks ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter