Pronat e fundit

Apartament 3+1 me qera ne Don Bosko ne Tirane (TRR-713-50)

Apartament 3+1 me qera ne Don Bosko ne Tirane (TRR-713-50)

Apartament 3+1 me qera ne Tirane. Apartament ndodhet ne zonen e Don Boskos, 100 m larg nga Kompleksin Vizion Plus. Banesa ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te vjeter, me siperfaqe 110 m2. Ne te ofrohet salloni i...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane (TRR-713-49d)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane (TRR-713-49d)

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te pallatit, me siperfaqe 117 m2. Ne kete banese do te gjeni gjithcka qe ju nevojitet, si: -sallon ndenje, i kompletuar me koll...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRR-713-48)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRR-713-48)

Apartament 2+1 me qera te Selvia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 95m2. Ne te do te gjeni sallonin e ndenjes dhe ngrenjes, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 banjo dhe 3 ball...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-713-47)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-713-47)

Apartament 3+1 me qera pas Big Market ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te njohur dhe mjaft te populluar te qytetit. Eshte prane qendres dhe pikave kyce te Tiranes. Zona ju ofron te gjitha fasilitetet e nevo...

me shme

Apartament dupleks 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-713-46)

Apartament dupleks 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-713-46)

Apartament 2+1 me qera te kompleksi “Vizion Plus” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e X-te dhe te fundit te kulles, me siperfaqe totale 205 m2. Siperfaqja eshte e organizuar ne forme dupleksi, ne dy k...

me shme

Apartament luksoz 3+1 ne shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-713-45)

Apartament luksoz 3+1 ne shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-713-45)

Apartament 3+1 ne shitje perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te nje pallati te ri, me siperfaqe 122 m2. Hapesira eshte e organizuar mjaft mire ne sallon ndenje dhe gatimi,...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane (TRS-713-44)

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane (TRS-713-44)

Apartament 2+1 ne shitje perballe ish restorant Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati ekzistues me siperfaqe 94 m2. Megjithëse ndodhet ne pallat te vjeter, banesa eshte e rikonstru...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-713-43)

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-713-43)

Apartament 3+1 me qera perballe ish Ekspozites “Shqiperia Sot” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te pallateve te vjetra buze unazes se qytetit. Pozicionohet ne nje zone te njohur dhe te qete t...

me shme

Apartament 1+1 ne shitje mbi zonen e Freskut ne Tirane (TRS-713-42)

Apartament 1+1 ne shitje mbi zonen e Freskut ne Tirane (TRS-713-42)

Apartament 1+1 ne shitje 500 m mbi Freskun ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te nje pallati te sapo perfunduar. Ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne sallon ndenje dhe gatimi, dhome gjumi, tualet dhe...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter