Pronat e fundit

Apartament 2+1 me qera tek Kopshti Zoologjik ne Tirane, (TRR-912-2)

Apartament 2+1 me qera tek Kopshti Zoologjik ne Tirane, (TRR-912-2)

Apartament me qera afer Liqenit i thate ne rrugen Eduart Mano. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 102 m2 dhe perbehet nga dhome ndjenje, guzhine me vete, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe nje ballkon i madh. Me nje mobilim te ri...

me shme

Toke per shitje tek Fresku ne Tirane , (TRS-912-1)

Toke per shitje tek Fresku ne Tirane , (TRS-912-1)

Toke per shitje tek Fresku ne Tirane. Me siperfaqe prej 300 m2. Eshte zone e studiuar me studim urbanistik te miratuar nga KRRTRSH zone per ndertime  4+1. Cmimi 160 /m2 ...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane, (TRS-812-6)

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane, (TRS-812-6)

Apartament 2+1 per shitje tek pallatet e Arabit ne lagjen Don Bosko ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 90 m2 dhe nje shperndarje perfekte ofron, sallon te madh, guzhine me vete, 2 dhoma gjumi, ballkon, banjo. Ndodh...

me shme

Apartament 3+1 per shitje prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane, (TRS-812-5)

Apartament 3+1 per shitje prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane, (TRS-812-5)

Apartament 3+1 ne shitje prane stadiumit Qemal Stafa, ne rrugen Skedilajd Llagami. E pozicionuar ne menyre perfekte mes pishave mes Lion Park dhe Juvenilja Castelo. Me nje siperfaqe te brendshme prej 115 m2 perbe...

me shme

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane (TRR-812-4)

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane (TRR-812-4)

Apartament me qera tek Zogu i Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati 14 katesh, me punime teper cilesore. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 70 m2 dhe ka nje shperndarje shume te mire duke ofruar 2 dho...

me shme

Apartament 2+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane , (TRS-812-3)

Apartament 2+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane , (TRS-812-3)

Apartament per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati 14 katesh, me punime teper cilesore. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 70 m2 dhe ka nje shperndarje shume te mire duke o...

me shme

Apartament 2+1 per shitje tek kthesa e Kamzes ne Tirane , (TRS-812-2)

Apartament 2+1 per shitje tek kthesa e Kamzes ne Tirane , (TRS-812-2)

Apartament per shitje ne rrugen Katsriotet tek kthesa e Kamzes. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115 m2 i perbere nga 2 dhoma gjumi, sallon-guzhine , banjo dhe ballkon. Apartmaneti ndodhet ne nje pallat te ri te...

me shme

Vile ne shitje ne Vlore, (VLS-812-2)

Vile ne shitje ne Vlore, (VLS-812-2)

Shitet  nje siperfaqe toke dhe objekti (Vile) qe ndodhet ne te,ne kodrat mbi qytetin e Vlores. Siperfaqja eshte mbi 700 m2, e gjithe e sistemuar me punime guri dhe e rrethuar. Hyrja eshte me porte te madhe hekuri me...

me shme

Toke ne shitje ne Vlore, me pamje te mrekullueshme, (VLS-812-1)

Toke ne shitje ne Vlore, me pamje te mrekullueshme, (VLS-812-1)

Shitet  nje siperfaqe toke ne kodrat mbi qytetin e Vlores, ne rrugen Kanin-Vlore. Siperfaqja eshte 1500 m2, e gjithe e sistemuar me punime guri dhe e rrethuar. Ne prone eshte i instaluar uji pishem dhe energia elekt...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter