Pronat e fundit

Toke per shitje ne fshatin Collak ne Tirane , (TRS-812-1)

Toke per shitje ne fshatin Collak ne Tirane , (TRS-812-1)

Toke per shitje ne fashtin Collak, ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe prej 500 m2, e pershtatshme per ndertimin e nje vile. Me pamje te mrekullueshme nga Tirana nga njera ane dhe nga ana tjeter Liqeni i Farkes. ...

me shme

Ambjent per shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane , (TRS-712-14)

Ambjent per shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane , (TRS-712-14)

Adresa:  Rruga Themistokli Gėrmenji ,mbrapa Televizionit Kombėtar,pranė Universitetit Luarasi Pėrshkrimi :  Ky ambient ndodhet nė katin pėrdhe tė njė  Objekti 6 kat me tre kate parkimi nėnt...

me shme

Apartament 3+1 per shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane , (TRS-712-13)

Apartament 3+1 per shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane , (TRS-712-13)

Apartament ne shitje ngjitur me Qendren Kristal tek Komuna e Parisit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130 m2 dhe perbehet nga nje sallon i madh me pjesen e guzhines te ndare, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkone dh...

me shme

Apartament per shitje ne Vlore afer Rivieres, (VLS-712-1)

Apartament per shitje ne Vlore afer Rivieres, (VLS-712-1)

Apartament per shitje ne Vlore, pallat I ri me pamje te mrekullueshme.  Apartamenti ndodhet ne rrugen Vlore-Skele , perballe stadiumit Flamurtari. Siperfaqe 102 m2  ,2 dhoma, 2 banjo 2 ballkone,kati i 8,...

me shme

Apartament per shitje ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane , (TRS-712-12)

Apartament per shitje ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane , (TRS-712-12)

Apartament per shitje ne rrugen Zenel Baboci, vetem 5 min nga qendra e Tiranes. Me nje siperfaqe prej 67.5 m2  dhe ofron sallon dhe pjesen e ngrenjes, guzhine te hapur, 1 dhome gjumi, 1 banjo dhe ballkon...

me shme

Ambjent me qera afer qendres Spitalore Nene Tereza ne Tirane , (TRR-712-11)

Ambjent me qera afer qendres Spitalore Nene Tereza ne Tirane , (TRR-712-11)

Jepet me qera dyqan, me siperfaqe 75 m2 ne rrugen Bajram Curri, afer qendres spitalore Nene Tereza. Dyqani mund te jete i shfrytezueshme per aktivitete private te ndryshme si per farmaci, klinike, dyqan ose bar. ...

me shme

Apartament 3+1 me qera perballe piceri Eres ne Bllok, Tirane, (TRR-712-10)

Apartament 3+1 me qera  perballe piceri Eres ne Bllok, Tirane, (TRR-712-10)

Cmimi 600 €/muaj ...

me shme

Apartament ne shitje tek sheshi Wilson ne Tirane , (TRS-712-9)

Apartament ne shitje tek sheshi Wilson ne Tirane , (TRS-712-9)

Cmimi 1000 €/m2 ...

me shme

Shtepi ne shitje ne fshatin Xhafzotaj ne Durres, (DRS-712-2)

Shtepi ne shitje ne fshatin Xhafzotaj ne Durres, (DRS-712-2)

Shtepi private per shitje ne fshatin Xhafzotaj te Durresit vetem 30 m nga  rruga nacionale Shijak-Durres. Shtepia eshte e modelit Elbasan, me nje siperfaqe te brendshme 90 m2 me 2 dhoma gjumi, guzhine , korridor, ba...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter