Pronat e fundit

Dyqan/Zyre me qera ne Tirane (TRR-101-5)

Dyqan/Zyre me qera ne Tirane (TRR-101-5)

Dyqan ose zyre me qera ne katin e dyte te nje  qendre tregtare  e cila eshte e pozicionuar 100m larg qendres se qytetit. Ka nje siperfaqje prej 31m2  e cila mund te perdoret per dyqn ose zyra te ag...

me shme

Zyre me qera ne qender te Tiranes, (TRR-101-4)

Zyre me qera ne qender te Tiranes,  (TRR-101-4)

Zyre ne katin e 4-te, 100 m2, perbehet nga 3 zyra.Zyrat jane te mobiluara dhe kane te perbashket tualetin dhe ballkonin. Ndertesa eshte pozicionuar rreth 100m larg qendres,afer Bashkise se Tiranes dhe Ministrise s...

me shme

Apartament me qera ne qender te Tiranes, (TRR-101-3)

Apartament me qera ne qender te Tiranes,  (TRR-101-3)

 Apartament i mobiluar ne katin e 7-te,150 m2,sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje depo e vogel.  Ballkonet me nje pamje te mrekullueshme Apartamenti eshte pozicionuar rreth 100 m larg qendres,afer Ba...

me shme

Apartament ose zyre me qera ne qender te Tiranes, (TRR-101-2)

Apartament ose zyre me qera ne qender te Tiranes,  (TRR-101-2)

Apartament ne katin e 9-te,130m2,sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje pamje te mrekullueshme nga sheshi Skenderbej. Apartamenti eshte pozicionuar rreth 100 m larg qendres,afer Bashkise se Tiranes dhe Ministris...

me shme

Rreth Shqiperise

Rreth Shqiperise

Shqipëria shtrihet në Evropën Juglindore, në Perëndim të Gadishullit Ballkanik, në koordinatat gjeografike: 39 16' gjatësi dhe 42 39' gjerësi. Shqipëria ka një sip&e...

me shme

Apartament ose zyre me qera ne qender te Tiranes, (TRR-101-1)

Apartament ose zyre me qera ne qender te Tiranes,  (TRR-101-1)

Apartament ne katin e 9-te,130m2,sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje pamje te mrekullueshme nga sheshi Skenderbej. Apartamenti eshte pozicionuar rreth 100 m larg qendres,afer Bashkise se Tiranes dhe Ministrise se...

me shme

Shitet ose jepet me qera vile ne rr.e Kavajes (TRS-1016)

Shitet ose jepet me qera vile ne rr.e Kavajes (TRS-1016)

Mbi nje siperfaqe prej 319 mē ne mes te rruges se Kavajes, eshte rikostruktuar nje Vile qe nga themeli. Kjo ndertese qe fill mbas restaurimit nuk ka banuar njeri, eshte vene per shitje, ose dhenieje me qera. Duke qene ...

me shme

Qytetet Shqiptare

Qytetet Shqiptare

TIRANA Tirana has been the capital of Albania since 1920. It is relatively new city established in 1614 from Sulejman Bargjini, feudal of the area at the time. The city began to grow at the beginning of the 18th centu...

me shme

Truall per SHITJE ne Qeparo, Himare | ne bregdet 10,000m2 | me Hipoteke (QRS-1001)

Truall per SHITJE ne Qeparo, Himare | ne bregdet 10,000m2 | me Hipoteke (QRS-1001)

Per Shitje kemi nje truall 10,000m2 ne Qeparo, Himare. Eshte prone e trasheguar, e regjistruar me Hipoteke. Prona ndodhet ne vije bregdetare. Perfshin edhe nje shtepi pushimi te sapo ndertuar, me pishini te madhe; gjith...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter