Pronat e fundit

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-413-21)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-413-21)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Tish Daija ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI te nje pallati te sapoperfunduar , me siperfaqe 160 m2. Hapesira eshte e shperndare ne sallon te madh ndenje (85 m2), dhome gatimi ...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne Golem, Kavaje (GLS-413-1)

Apartament 1+1 per shitje ne Golem, Kavaje (GLS-413-1)

Apartament per shitje ne Golem ne Durres, vetem 150 m larg detit. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati , pjese e nje kompleksi turistik mjaft te kendshem. Kompleksi ofron te gjitha kushtet per pushime sa me te mir...

me shme

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Linze, Tirane , (TRS-413-20)

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Linze, Tirane , (TRS-413-20)

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zonen e Linzes , vetem 500 m larg Institutit te Fizikes Berthamore, ne rrugen kryesore Tirane-Dajt. Me nje siperfaqe prej 127.5 m2, pozici...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane (TRS-413-19)

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane (TRS-413-19)

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V te nje pallati te ri, me siperfaqe 92.5m2. Banesa eshte e shperndare ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, depo/garderob...

me shme

Apartament 2+1 per shitje tek Fresku ne Tirane, (TRS-413-18)

Apartament 2+1 per shitje tek Fresku ne Tirane, (TRS-413-18)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zonen e Linzes , vetem 500 m larg Institutit te Fizikes Berthamore, ne rrugen kryesore Tirane-Dajt. Me nje siperfaqe prej 115 m2, pozicion...

me shme

Apartament 4+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRS-413-17)

Apartament 4+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRS-413-17)

Apartament per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet perballe me shkollen Petro Nini Luarasi. Pozicionohet ne katin e 5-te ten je pallati te ndertuar ne vitin 2000 dhe me nje siperfaqe prej 220 m2...

me shme

Apartament 1+1 me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane , (TRR-413-16)

Apartament 1+1 me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane , (TRR-413-16)

Apartament 1+1 me qera tek Kompleksi Kika ne rrugen Komuna e Parisit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 74 m2 dhe ka nje shperndarje perfekte duke lene hapesirat e nevojshme per cdo ambjent te brendshem. Ofron sallon ,...

me shme

Ambjent per biznes ne shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane (TRS-413-15)

Ambjent per biznes ne shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane (TRS-413-15)

Ambjent per biznes ne shitje ne Tirane. Me siperfaqe 97 m2, ambjenti eshte mjaft i favorshem per biznesin tuaj: bar,lokal,restorant, lloto sport, parukeri, butik, market, etj. Hapesira eshte e ndare dhe me shtylla. Siste...

me shme

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane (TRS-413-14)

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane (TRS-413-14)

Apartament 1+1 ne shitje tek Bryli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V te nje pallati te ri, me siperfaqe 68 m2. Banesa eshte e organizuar ne sallon te bashkengjitur me kuzhinen, dhome gjumi, korridor,banjo dhe b...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter