Pronat e fundit

Vile me qera afer pallatit te Brigadave ne rrugen Herman Gmeiner , (TRR-412-2)

Vile me qera afer pallatit te Brigadave ne rrugen Herman Gmeiner , (TRR-412-2)

Vila ndodhet ne fillim te Rruges 'Herman Gmeiner' qe eshte rruga e fshatit SOS. Ka tre kate dhe parkim te mbyllur per dy makina. Hyrja eshte nga rruga dhe nga parkimi me ane te shkalleve te veta Ne katin perdhe ...

me shme

Toke per shitje afer plazhit ne Sarande, (SRS-412-1)

Toke per shitje afer plazhit ne Sarande, (SRS-412-1)

Toke per shitje ne Sarande, ne pjesen e plazhit. Rreth 425 m2 pjese toke per shitje me vendndodhje afer hotel Butrintit ne Sarande. Ne nje vend shume te preferuar nga te gjithe pushuesit. Me letra te rregullta pronesie. ...

me shme

Toke per shitje ne Romanat rruges Tirane-Durres, (TRS-412-2)

Toke per shitje ne Romanat rruges Tirane-Durres, (TRS-412-2)

Toke ne shitje ne Romanat, rreth 2500 m2 me letra te rregullta pronesie. Vetem 60 m nga rruga nacionale Tirane- Durres. E gjithe pjesa eshte e rrethuar me mure nga te gjitha anet, Brenda kesaj pjese ka edhe puse uji, si ...

me shme

Vile per shitje ne rrugen '4 Deshmoret' Ne Tirane , (TRS-412-1)

Vile per shitje ne rrugen '4 Deshmoret' Ne Tirane , (TRS-412-1)

Vile per shitje ne rrugen '4 Deshmoret' ,vendndodhja e viles ,eshte rreth 800 m larg kryeqendres se Tiranes ( kryeqytetit),eshte ne buze te ruges,eshte ndertim I ri,eshte me dokumenta shume te regullta,eshte me leje nder...

me shme

Apartament 2+1 me qera afer Bllokut te Tiranes, (TRR-312-17)

Apartament 2+1 me qera afer Bllokut te Tiranes, (TRR-312-17)

Jepet me qera apartament ne zonen e Bllokut te Tiranes. Apartamenti eshte 65 metra katror, i perbere nga salla e ndejtjes, kend kuzhine, nje dhome dopjo dhe nje dhome teke, nje banje dhe nje ballkon. Apartamenti eshte ne...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane , (TRs-312-16)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane , (TRs-312-16)

Apartament per shitje ne rruga “Mine Peza”, mbrapa gjimnazit “Qemal Stafa”. Me nje siperfaqe te brendshme prej 70 m2 e shfrytezuar ne menyren e duhur duke krijuar nje ambjent te ngrohte dhe shume familjare. Me nje stil t...

me shme

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane , (TRR-312-15)

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane , (TRR-312-15)

Apartament me qera tek Zogu i Zi ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 85 m2 ju ofron nje soxhorno bashke me pjesen e ngrenjes dhe guzhinen e kompletuar plotesisht me te gjitha pajisjet. Perbehet edhe nga 2 dhoma gjumi po ash...

me shme

Apartament 3+1 me qera tek Liqeni ne Tirane , (TRR-312-14)

Apartament 3+1 me qera tek Liqeni ne Tirane , (TRR-312-14)

 Apartament ne katin e 5 te nje ndertese  me pamje nga liqeni e nga kodrat  5 minuta large nga lagja elegante e Bllokut ne qender te Tiranes. 125 m2  me 3 dhoma martesore, 2 banja, sallon, kuzhine, dh...

me shme

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane (TRR-312-13)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane (TRR-312-13)

Apartament me qera tek Lidhja e Prizrenit ne nje kompleks te ri pallati afer Parkut te Liqenit. Perbehet nga soxhiorno dhe guzhina te bashkangjitur,1 dhome gjumi dhe nje banjo. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar, ndo...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter