Pronat e fundit

Apartament 3+1 ne shitje ne qender te Tiranes (TRS-413-56)

Apartament 3+1 ne shitje ne qender te Tiranes (TRS-413-56)

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin XI dhe XII te nje pallati te ri, me siperfaqe 212 m2. Banesa eshte ne forme dupleksi duke perfshire: -kati i I-re qe eshte i organizuar...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-413-55)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-413-55)

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin XI dhe XII te nje pallati te ri, me siperfaqe 212 m2. Banesa eshte ne forme dupleksi duke perfshire: -kati i I-re qe eshte i organizuar ne sallon ...

me shme

Toke per shitje ne qytetin e Durresit, (DRS-413-1)

Toke per shitje ne qytetin e Durresit, (DRS-413-1)

Toke per shitje ne Durres, prane Spitalit Publik Rajonal. Toka ka nje siperfaqe prej 465 m2. Prona ndodhet buze rruge dhe ka akses ne te dyja krahet e rruges paralel me te. E pershtatshme per ndertimin e nje spitali apo ...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-413-54)

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-413-54)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e XI te nje pallati te ri. Siperfaqja 200 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje, dhome gatimi, 3 dhoma gjumi, depo, 2 banjo dhe ...

me shme

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRS-413-53)

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRS-413-53)

Ambjent biznesi ne shitje ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te ri, me siperfaqe 142 m2. Punimet e brendshme jane teper cilesore. Sistem qendror ndricimi dhe aspirimi. Ambjenti perfshin zyre dhe t...

me shme

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-413-52)

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-413-52)

Ambjent biznesi ne shitje ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e I ten je pallati te ri, me siperfaqe 50 m2. Punimet e brendshme jane cilesore. Sistem qendror ndricimi. Uje dhe drita 24 h. Hapesiren mund ta perdorni ne var...

me shme

Vile 2 kateshe me qera te Sheshi Shqiponja ne Tirane (TRR-413-51)

Vile 2 kateshe me qera te Sheshi Shqiponja ne Tirane (TRR-413-51)

Vile me qera ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane. Vile eshte 2 kateshe, me oborr perpara dhe banjo te jashtme. Me siperfaqe 140 m2, cdo kat eshte i organizuar ne sallon ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi dhe banjo. Uje dhe dri...

me shme

Vile 5 kateshe me qera ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane (TRR-413-50)

Vile 5 kateshe me qera ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane (TRR-413-50)

Vile 5-kateshe me qera prane Sheshit Shqiponja ne Tirane. Vila jepet per here te pare me qera, pra punimet jane te gjitha te reja dhe cilesore. Eshte e pajisur me dritare dopio xham , hermetike dhe grila persiane. Uje dh...

me shme

Dyqan ne shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane (TRS-413-49)

Dyqan ne shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane (TRS-413-49)

Dyqan ne shitje te gjimnazi “Petro Nini Luarasi” ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e I te nje pallati te ri, me siperfaqe 45 m2. Hapesira perfshin punime cilesore, tualet, kondicioner,qepen etj. Dyqani ofron...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter