Pronat e fundit

Apartament luksoz me qera ne rrugen Skerdilajd Llagami, afer stadiumit Qemal Stafa ne Tirane , (TRR-512-5)

Apartament luksoz me qera ne rrugen Skerdilajd Llagami, afer stadiumit Qemal Stafa ne Tirane , (TRR-512-5)

Ndodhet ne katin e peste te nje ndertese te re dhe me pamje te mrekullueshme ngado qe do shihni. Nje nga apartamentet me te bukura te Tiranes dhe pozicionuar ne nje nder vendet me te preferuar . Me nje siperfaqe prej 200...

me shme

Apartament ne shitje tek Tirana e Re, rruga Zef Jupani, (TRs-512-3)

Apartament ne shitje tek Tirana e Re, rruga Zef Jupani, (TRs-512-3)

Apartament per shitje ne Tirane , rruga Zef Jupani. Apartamenti  ka nje siperfaqe prej 106 m2 te brendshme dhe perbehet nga nje sallon dhe pjese ngrenje bashkangjitur me guzhinen, 2 dhoma gjumi , banjo dhe 2 b...

me shme

Apartament me qera per periudhen e plazhit ne Vlore, (VLR-512-2)

Apartament me qera per periudhen e plazhit ne Vlore, (VLR-512-2)

Apartament me qera ne Vlore tek lagjia Pavaresia. Deshironi te kaloni pushime te bukura por ne te njejten kohe te ndjeheni si ne shtepi, atehere ju japim rastin te merrni apartament me qera per periudha te shkurtra. Ky a...

me shme

Apartament me qera per periudha afatshkurtra ne Vlore, (VLR-512-1)

Apartament me qera per periudha  afatshkurtra ne Vlore, (VLR-512-1)

Apartament me qera ne Vlore tek lagjia Pavaresia. Deshironi te kaloni pushime te bukura por ne te njejten kohe te ndjeheni si ne shtepi, atehere ju japim rastin te merrni apartament me qera ...

me shme

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane, (TRR-512-2)

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane, (TRR-512-2)

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri 9-katesh, ne buze te rruges se Dibres. Apartamenti pozicionohet ne katin e fundit te kesaj ndertese me nje siperfaqe prej 68 m2 dhe perbeh...

me shme

Vile me qera ne Sauk, pas pallatit presidencial , Tirane ,(TRR-512-1)

Vile me qera ne Sauk, pas pallatit presidencial , Tirane ,(TRR-512-1)

Vile 2-kateshe me qera me nje siperfaqe prej 300 m2 pjese e banuar dhe rreth 1000 m2 oborr. Ne katin e pare te kesaj vile perfshihet garazh per 2 makina, dhome ndenje me oxhak, banjo, dhome lavanteri ( ku perfshihen lava...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje ne Sarande ne rrugen nacionale Sarande-Ksamil, (SRS-512-1)

Apartament 2+1 ne shitje ne Sarande ne rrugen nacionale Sarande-Ksamil, (SRS-512-1)

Apartament per shitje ne Sarande afer hotel Butrintit. Me nje siperfaqe prej 99 m2 perbehet nga salloni dhe pjesa e ngrenjes, 2 dhoma gjumi , banjo dhe ballkon. Ndodhet ne nje kompleks te ri te sapo ndertuar dhe m...

me shme

Apartament per shitje ne plazhin e Dhermiut, (DHS-512-1)

Apartament per shitje ne plazhin e Dhermiut, (DHS-512-1)

Apartament per shitje ne Dhermi, ne pjesen me te bukur te bregdetit Shqiptrae. Nje apartment me siperfaqe 112 m2 dhe e perbere nga  sallon dhe dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 ballkone me pamje fantast...

me shme

Apartament 3+1 me qera tek residenca Kodra e Diellit ne Tirane, (TRR-412-24)

Apartament 3+1 me qera tek residenca Kodra e Diellit ne Tirane, (TRR-412-24)

Ky apartament fantastik ndodhet ne nje nga vendet me te qeta te Tiranes, tek kompleksi residencial Kodra e Diellit. Apartamenti ka nje pamje te mrekullueshem te natyres midis ajrit te paster. Ne kete vend eshte punuar me...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter