Pronat e fundit

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane , (TRR-413-65)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane , (TRR-413-65)

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku, prane Gjykates se Larte dhe Albtelecomit. Pozicionohet ne katin e 7-te nga toka te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur, survejim me kamera ne ambjentet e perbashketa dh...

me shme

Dyqan ne shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane (TRS-413-64)

Dyqan ne shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane (TRS-413-64)

Dyqan ne shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. Dyqani poziconohet ne katin e I-re te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 60 m2, aktualisht eshte e organizuar ne 2 dyqane me fasade xhami. Punimet e bredshme jane te re...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane (TRS-413-63)

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane (TRS-413-63)

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje pallati te ri, me siperfaqe te brendshme 85 m2. Banesa eshte e shperndare ne sallon ndenje te bashkengjitur me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, korr...

me shme

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane (TRR-413-62)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane (TRR-413-62)

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e XI te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 64 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje, aneks gatimi me vete, dhome gjumi, banjo, korridor dhe bal...

me shme

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII te nje pallati te ri, me siperfaqe 82 m2. Banesa eshte e organizuar ne sallon ndenje, kuzhine me vete, dhome gjumi,...

me shme

Apartament luksoz me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-413-60)

Apartament luksoz me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-413-60)

Apartament 2+1 me qera te ish-Ekspozita “Shqiperia Sot” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII te nje pallati te ri, i pershtatur si dupleks. Me siperfaqe 220 m2, ne katin e pare do te gjeni sallonin e...

me shme

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane (TRR-413-59)

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane (TRR-413-59)

Vile 2-kateshe me qera mbi Kolegjin Kristal ne Tirane. Me siperfaqe 250 m2 vila eshte e organizuar ne 2 kate, ku secili kat perfshin sallonin te bashkengjitur me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe banjo. Prapa viles do gjeni dh...

me shme

Apartament 4+1 ne shitje ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane

Apartament 4+1 ne shitje ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane

Apartament 4+1 ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Me siperfaqe te brendshme 168 m2, ambjenti eshte i organizuar ne 5 dhoma, 2 banjo dhe ballkone te mbyllur. Pozicionohet ne katin e II-te te nje pallati ...

me shme

Ambjent biznesi me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-413-57)

Ambjent biznesi me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-413-57)

Ambjent per biznes me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Me siperfaqe 170 m2, ambjenti eshte i organizuar ne 5 dhoma, 2 banjo dhe ballkone te mbyllur. Pozicionohet ne katin e II-te te nje pallati te ri, i cili mund...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter