Pronat e fundit

Apartament 2+1 me qera te Ambasada Amerikane ne Tirane (TRR-513-25)

Apartament 2+1 me qera te Ambasada Amerikane ne Tirane (TRR-513-25)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe ofron te gjitha kushtet e kerkuara. Ne te do te gjeni sallonin te bashkengjitur me kuzhinen me te g...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-513-24)

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-513-24)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ofron 166 m2 te shfrytezuara ne sallon te madh ndenje, dhome gatimi dhe ngrenje me vete, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe verande. Me mobilim ba...

me shme

Apartament luksoz ne shitje ne Qender te Tiranes (TRS-513-23)

Apartament luksoz ne shitje ne Qender te Tiranes (TRS-513-23)

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane. Me nje mobilim teper modern ne kete apartament do te gjeni ate cka keni kerkuar. Banesa ndodhet ne katin e IX te nje pallati te ri, me siperfaqe 112 m2. ...

me shme

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane (TRR-513-22)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane (TRR-513-22)

Apartament 1+1 me qera prane Shkolles se Baletit ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 55 m2. Ne te do te gjeni te gjitha pajisjet e nevojshme per te jetuar, si dhe arredim...

me shme

Apartament 1+1 me qera te Sheshi Wilson ne Tirane (TRR-513-21)

Apartament 1+1 me qera te Sheshi Wilson ne Tirane (TRR-513-21)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Banesa perfshin sallon ndenje, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. ...

me shme

Apartament 1+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-513-20)

Apartament 1+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-513-20)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje lagje mjaft te mire dhe te qete te qytetit. Ne te do te gjeni sallonin e ndenjes te bashkengjitur me kuzhinen, dhome gjumi, banjo...

me shme

Apartament 1+1 me qera prane qendres "Globe" ne Tirane (TRR-513-19)

Apartament 1+1 me qera prane qendres

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e Vi-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 75 m2. Me arredim bashkohor, ne te do te gjeni sallonin e ndenjes te bashkengjitur me a...

me shme

Apartament luksoz me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-513-18)

Apartament  luksoz me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-513-18)

Apartament 4+1 dupleks me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katet e fundit te nje kompleksi pallatesh te sapoperfunduara. Ne katin e I-re te tij do te gjeni sallonin e ndenjes, kuzhine e ndare me te gjitha paj...

me shme

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-513-17)

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-513-17)

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e X-te te nje kompleksi te ri pallati, buze rruges kryesore. Me siperfaqe 90m2, banesa eshte e shpernadre ne sallon ndenje te ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter