Pronat e fundit

Apartament 2+1 luksoz me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRR-513-7)

Apartament 2+1 luksoz me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRR-513-7)

Apartament lukzos 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 113 m2. I mobiluar ne stil modern dhe teper bashkohor, banesa ofron: -sallon ndenje me kolltuqe lekur...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-513-6)

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-513-6)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Brigada e VIII” ne Tirane. I pozicionuar ne katin e VIII dhe te fundit te pallatit, ballkoni ofron pamje te kendshme te zones perreth. Siperfaqja prej 137 m2 eshte e organizu...

me shme

Apartament modern me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane

Apartament modern me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri, ngjitur me Parkun e Liqenit Artificial. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Siperfaqja totale prej 150 m2 eshte e organizuar ne nje sallon me kuzhi...

me shme

Apartament 2+1 me qera te Pallatet Agimi ne Tirane

Apartament 2+1 me qera te Pallatet Agimi ne Tirane

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati te vjeter pa ashensor, me siperfaqe 70 m2. Ne te do te gjeni sallonin te bashkengjitur me kuzhinen, 2 dhoma ...

me shme

Apartament 2+1 me qera te Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-513-3k)

Apartament 2+1 me qera te Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-513-3k)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin VII te pallatit, me siperfaqe 137 m2. Shtepia eshte e organizuar ne sallon ndenje, kuzhine e madhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ba...

me shme

Ambjente zyrash me qera ne Kompleksin Karl Topia ne Zog te Zi ne Tirane (TRR-513-2)

Ambjente zyrash me qera ne Kompleksin Karl Topia ne Zog te Zi ne Tirane (TRR-513-2)

Ambjent zyrash me qera ne Tirane.  Ambjentet ndodhen ne katin e II te nje kompleksi pallatash.  Zyra ofron siperfaqe prej  200 m2. Aktualisht eshte e organizuar ne nje salle te madhe dhe dy ambjente zyr...

me shme

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane , (TRR-513-1)

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane , (TRR-513-1)

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete ten je kompleksi pallatesh te reja dhe shume te mirembajtura. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 108 m2 te brendshme, duke ofruar sallon te ma...

me shme

Vile 2 kateshe ne shitje ne Tirane (TRS-413-67)

Vile 2 kateshe ne shitje ne Tirane (TRS-413-67)

Vile 2-kateshe ne shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Me siperfaqe trualli prej 297 m2, vila perfshin 380 m2 siperfaqe ndertimi. Aktualisht, kati i pare eshte i shperndare ne dyqan, dhe banese prej 3 dhoma gjumi,...

me shme

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane (TRS-413-66)

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane (TRS-413-66)

Vile 3-kateshe ne shitje ne Tirane. Me siperfaqe trualli prej 302 m2, vila perfshin 390 m2 siperfaqe ndertimi dhe 50 m2 garazhd. Kati i pare dhe i dyte jane organizuar ne 4 dhoma, kuzhine dhe banjo, me siperfaqe 158m2 se...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter