Pronat e fundit

Zyre per shitje ne rrugen Federik Shiroka ne Tirane, (TRS-101-104)

Zyre per shitje ne rrugen Federik Shiroka ne Tirane, (TRS-101-104)

Zyre per shitje ne rrugen Federik Shiroka ne Tirane, me siperfaqe 55 m2, ne katin e dyte te kesaj ndertese te re dhe ne nje lagje shume te populluar. Cmimi 2500 /m2 ...

me shme

Zyre per shitje ose qera afer unazes se Tiranes, rruga Federik Shiroka, (TRS-101-103)

Zyre per shitje ose qera afer unazes se Tiranes, rruga Federik Shiroka, (TRS-101-103)

 Zyre ne shitje ose me qera ne rrugen Federik Shiroka, vetem 20 m nga unaza e Tiranes rruga Muhamet Gjollesha. Ndodhet ne katin e dyte me pamje nga rruga dhe me nje siperfaqe prej 40 m2 bashke me tualetin. ...

me shme

Shiten 2 shtepi ne Kamez, rruga Onufri, (TRS-101-102)

Shiten 2 shtepi ne Kamez, rruga Onufri, (TRS-101-102)

Shiten 2 shtepia brenda te njejtin rrethim, siperfaqja totale shkon 1000 m2 dylym. Perbehet nga shtepia e pare 2 kateshe me siperfaqe 120 m2 ne secilin kate, nje shtepi njekateshe me siperfaqe 120 m2, nje garazh per maki...

me shme

Okazion, apartamente ne shitje ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-101-101)

Okazion, apartamente ne shitje ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-101-101)

Shiten apartamente tek Fresku, nje kompleks pallatesh ne afersi te reapartit ushtarak ne komunen Dajt. Siperfaqe te ndryshme ku mund te zgjidhni apartamentin qe ju pershtatet, punime teper cilesore me sistem ngrohje,t...

me shme

Toke ne Vaqarr per shitje , ne Tirane, (TRS-101-100)

Toke ne Vaqarr per shitje , ne Tirane, (TRS-101-100)

Toke per shitje ne Vaqarr, 300 m nga Restoranti San Pol,ne Fshatin Damjan, shitet toke me siperfaqe 1950 m2, e pershtatshme per vila.Me letra te rregullta. Cmimi 70 /m2 ...

me shme

Toke per shitje ne Vaqarr, ne Tirane, (TRS-101-99)

Toke per shitje ne Vaqarr, ne Tirane, (TRS-101-99)

Toke ne Vaqarr per shitje afer karburantit Alpet, me siperfaqe rreth 2000 m2, 500 m nga rruga kryesore. Me letra te rregullta. Cmimi 70 /m2 ...

me shme

Toke per shitje ne Lunder ne Tirane , (TRS-101-97)

Toke per shitje ne Lunder ne Tirane , (TRS-101-97)

Toke ne shitje ne Lunder, kush kerkon qetesine , ajrin e paster dhe bukurite e natyres ky eshte vendi perfekt. Vetem pak metra larg ndodhen komplekse te ndryshme vilash dhe nga qendra tregtare me e madhe ne Shqiperi ...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, (TRR-101-96)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, (TRR-101-96)

Pozicionuar ne nje nga rruget me te preferuara te Tiranes, ky apartament me siperfaqe 270 m2 eshte nje zgjedhje e perkryer per nje shtepi ne kryeqytetin e Shqiperise. Me stil te vecante ne dizenjim si ne cdo detaji aty b...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, (TRR-101-95)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, (TRR-101-95)

Pozicionuar ne nje nga rruget me te preferuara te Tiranes, ky apartament me siperfaqe 280 m2 eshte nje zgjedhje e perkryer per nje shtepi ne kryeqytetin e Shqiperise. Me stil te vecante ne dizenjim si ne cdo detaji aty b...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter