Pronat e fundit

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane (TRR-413-62)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane (TRR-413-62)

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e XI te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 64 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje, aneks gatimi me vete, dhome gjumi, banjo, korridor dhe bal...

me shme

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII te nje pallati te ri, me siperfaqe 82 m2. Banesa eshte e organizuar ne sallon ndenje, kuzhine me vete, dhome gjumi,...

me shme

Apartament luksoz me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-413-60)

Apartament luksoz me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-413-60)

Apartament 2+1 me qera te ish-Ekspozita “Shqiperia Sot” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII te nje pallati te ri, i pershtatur si dupleks. Me siperfaqe 220 m2, ne katin e pare do te gjeni sallonin e...

me shme

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane (TRR-413-59)

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane (TRR-413-59)

Vile 2-kateshe me qera mbi Kolegjin Kristal ne Tirane. Me siperfaqe 250 m2 vila eshte e organizuar ne 2 kate, ku secili kat perfshin sallonin te bashkengjitur me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe banjo. Prapa viles do gjeni ...

me shme

Apartament 4+1 ne shitje ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane

Apartament 4+1 ne shitje ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane

Apartament 4+1 ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Me siperfaqe te brendshme 168 m2, ambjenti eshte i organizuar ne 5 dhoma, 2 banjo dhe ballkone te mbyllur. Pozicionohet ne katin e II-te te nje pallati ...

me shme

Ambjent biznesi me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-413-57)

Ambjent biznesi me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-413-57)

Ambjent per biznes me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Me siperfaqe 170 m2, ambjenti eshte i organizuar ne 5 dhoma, 2 banjo dhe ballkone te mbyllur. Pozicionohet ne katin e II-te te nje pallati te ri, i cili mund...

me shme

Apartament 3+1 ne shitje ne qender te Tiranes (TRS-413-56)

Apartament 3+1 ne shitje ne qender te Tiranes (TRS-413-56)

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin XI dhe XII te nje pallati te ri, me siperfaqe 212 m2. Banesa eshte ne forme dupleksi duke perfshire: -kati i I-re qe eshte i organiz...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-413-55)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-413-55)

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin XI dhe XII te nje pallati te ri, me siperfaqe 212 m2. Banesa eshte ne forme dupleksi duke perfshire: -kati i I-re qe eshte i organizuar ne sallon ...

me shme

Toke per shitje ne qytetin e Durresit, (DRS-413-1)

Toke per shitje ne qytetin e Durresit, (DRS-413-1)

Toke per shitje ne Durres, prane Spitalit Publik Rajonal. Toka ka nje siperfaqe prej 465 m2. Prona ndodhet buze rruge dhe ka akses ne te dyja krahet e rruges paralel me te. E pershtatshme per ndertimin e nje spitali apo ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter