Pronat e fundit

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane (TRR-513-22)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane (TRR-513-22)

Apartament 1+1 me qera prane Shkolles se Baletit ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 55 m2. Ne te do te gjeni te gjitha pajisjet e nevojshme per te jetuar, si dhe arr...

me shme

Apartament 1+1 me qera te Sheshi Wilson ne Tirane (TRR-513-21)

Apartament 1+1 me qera te Sheshi Wilson ne Tirane (TRR-513-21)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Banesa perfshin sallon ndenje, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. ...

me shme

Apartament 1+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-513-20)

Apartament 1+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-513-20)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje lagje mjaft te mire dhe te qete te qytetit. Ne te do te gjeni sallonin e ndenjes te bashkengjitur me kuzhinen, dhome gjumi, banjo...

me shme

Apartament 1+1 me qera prane qendres "Globe" ne Tirane (TRR-513-19)

Apartament 1+1 me qera prane qendres

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e Vi-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 75 m2. Me arredim bashkohor, ne te do te gjeni sallonin e ndenjes te bashkengjitur ...

me shme

Apartament luksoz me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-513-18)

Apartament  luksoz me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-513-18)

Apartament 4+1 dupleks me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katet e fundit te nje kompleksi pallatesh te sapoperfunduara. Ne katin e I-re te tij do te gjeni sallonin e ndenjes, kuzhine e ndare me te gjitha paj...

me shme

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-513-17)

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-513-17)

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e X-te te nje kompleksi te ri pallati, buze rruges kryesore. Me siperfaqe 90m2, banesa eshte e shpernadre ne sallon ndenje te ...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje te Zogu i Zi ne Tirane (TRS-513-16)

Apartament 2+1 ne shitje te Zogu i Zi ne Tirane (TRS-513-16)

Apartament 2+1 ne shitje ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje kompleksi te ri pallati, buze rruges kryesore. Me siperfaqe 84 m2, banesa eshte e shpernadre ne sallon ndenje...

me shme

Apartament per zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-513-15K)

Apartament per zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-513-15K)

Apartament 4+1 per zyre me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri, te sapoperfunduar. Siperfaqja prej 197 m2 eshte e shperndare ne sallon ndenje, dhome gatimi dhe ngrenje e vecan...

me shme

Vile me qera prane rezidencave amerikane ne Tirane

Vile  me qera prane rezidencave amerikane ne Tirane

Vile rezidenciale me qera ne rrugen “3 Vellezerit Kondi” ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje lagje mjaft te qete dhe te sigurt, larg zhurmes se qytetit. Me nje siperfaqe 312 m2 ne cdo kat dhe oborr 300 ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter