Pronat e fundit

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane

Apartament  me qira ne Bllok tek  Libri Universitar ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 9-te jo te fundit te  nje pallati te ri  me ashensor . Ky apartament perbehet nga nje siperfaqe e brend...

me shme

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRR-513-30)

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRR-513-30)

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri , perballe me Drejtorin e Policise ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne nje pallat te ri, ne katin e dhjete me kushte shume te mira, si nga jashte ashtu edhe nga brenda. Me nje siperfaqe...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje te Zogu i Zi ne Tirane (TRS-513-29)

Apartament 2+1 ne shitje te Zogu i Zi ne Tirane (TRS-513-29)

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane. Me siperfaqe 130 m2, apartamenti ofron sallon te madh ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Banesa ndodhet ne katin e VII-te te nje pallat...

me shme

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-513-28)

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-513-28)

Apartament 2+1 me qera ne Tirane. Me siperfaqe 130 m2, apartamenti ofron sallon te madh ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Banesa ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te sapoper...

me shme

Ambjent biznesi ne shitje prane rruges rrugen Naim Frasheri ne Tirane (TRS-513-27)

Ambjent biznesi ne shitje prane rruges rrugen Naim Frasheri ne Tirane (TRS-513-27)

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. Me siperfaqe te brendshme 90 m2, ambjenti ndodhet ne katin  e II-te te nje pallati te ri, me hyrje me vete. Ne te do te gjeni punime te reja dhe cilesore...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRS-513-26)

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRS-513-26)

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit neTirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit ne nje pallat te ri. Banesa ka njesiperfaqe te brendshme prej 88.7 m2 dhe 19.3 m2 hapesira te perbashketa. Eshte ...

me shme

Apartament 2+1 me qera te Ambasada Amerikane ne Tirane (TRR-513-25)

Apartament 2+1 me qera te Ambasada Amerikane ne Tirane (TRR-513-25)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe ofron te gjitha kushtet e kerkuara. Ne te do te gjeni sallonin te bashkengjitur me kuzhinen me ...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-513-24)

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-513-24)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ofron 166 m2 te shfrytezuara ne sallon te madh ndenje, dhome gatimi dhe ngrenje me vete, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe verande. Me mobilim ba...

me shme

Apartament luksoz ne shitje ne Qender te Tiranes (TRS-513-23)

Apartament luksoz ne shitje ne Qender te Tiranes (TRS-513-23)

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane. Me nje mobilim teper modern ne kete apartament do te gjeni ate cka keni kerkuar. Banesa ndodhet ne katin e IX te nje pallati te ri, me siperfaqe 112 m2. ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter