Pronat e fundit

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu Street in Tirana (TRR-513-40)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu Street in Tirana (TRR-513-40)

Apartament 2+1 me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane. Me siperfaqe 160 m2, apartamenti ndodhet ne katin e XII dhe te fundit te pallatit. Hapesira eshte e organizuar ne sallon ndenje, ambjent gatimi dhe ngrenje me...

me shme

Apartament me qera me pamje nga Parku i Madh i Tiranes, (TRR-513-39)

Apartament me qera me pamje nga Parku i Madh i Tiranes, (TRR-513-39)

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri dhe shume te mire mbajtur, me pamje nga Parku i Madh i Tiranes dhe gjithashtu me pamje nga Stadiumi Qemal Staf...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-513-38)

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-513-38)

Apartament 2+1 me qera prane Postes Shqiptare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te pallatit eksistues me siperfaqe 76 m2. Ne te do gjeni te gjitha pajisjet dhe mobiljet e nevojshme per te jetuar. Hapesira e...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-513-37)

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-513-37)

Apartamenti ndodhet ne Unazen e qytetit, perballe Institutit te Fiskultures ne Tirane. Me siperfaqe 95 m2, banesa pozicionohet ne katin e IV te nje pallati te ri, me ashensor. Hapesira eshte e shperndare ne sallon ...

me shme

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Komuna Parisit ne Tirane (TRS-513-36)

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Komuna Parisit ne Tirane (TRS-513-36)

Apartament 3+1 ne shitje te Kompleksi Kika ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke ofruar ajrin e paster dhe qetesine e zones perreth. Aktualisht, siperfaqja prej 105 m2 eshte e organizuar ne sallon nden...

me shme

Apartament 1+1 me qera te ATSH ne Tirane (TRR-513-35)

Apartament 1+1 me qera te ATSH ne Tirane (TRR-513-35)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, me ashensor. Ne te do te gjeni mobilje te reja dhe ne stil bashkohor. Siperfaqja prej 65 m2 eshte ...

me shme

Apartament 3+1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-513-34)

Apartament 3+1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-513-34)

Apartament 3+1 me qera te Kompleksi Kika ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke ofruar ajrin e paster dhe qetesine e zones perreth. Siperfaqja prej 160 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje te bashkeng...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-513-33)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-513-33)

Apartament 2+1 me qera prane Institutit te Higjenes ne Tirane. Megjithese ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te vjeter, apartamenti eshte i gjithi i rikonstruktuar dhe mobiluar. Aktualisht banesa eshte e organ...

me shme

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes. (TRR-513-32)

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes. (TRR-513-32)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati te ri, me punime cilesore. Siperfaqia prej 121 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje, ambjent gatimi dhe ngr...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter