Pronat e fundit

Zyre per shitje prane hotel 'Diplomati' ne Tirane , (TRS-101-46)

Zyre per shitje prane hotel 'Diplomati' ne Tirane , (TRS-101-46)

Zyra me sip.64.2 m2 ndodhet ne katin e dyte te nje objekti tete katesh, prane Hotel 'Diplomati' Tirane dhe eshte e pershtatshme per lokal, agjensi, studio, etj. Hyrja per ne kete ambjent eshte nga rruga kryesore dhe me s...

me shme

Dyqan per shitje tek kompleksi Marina ne Vlore, (VLS-101-10)

 Dyqan per shitje tek kompleksi Marina ne Vlore, (VLS-101-10)

Vlore, njesi komerciale 91.5 m2, Kompleksi “Marina, ndodhur ne katin e dyte te nje ndertese tete kateshe prane shkolles se Marines ne Vlore. Ambjenti disponon hyrje te veçante nga rruga kryesore me pamje nga deti. E p...

me shme

Apartament per shitje tek Uji i Ftohte ne Vlore, ne rrugen kryesore Rradhime Orikum, (VLS-101-9)

Apartament per shitje tek Uji i Ftohte ne Vlore, ne rrugen kryesore Rradhime Orikum, (VLS-101-9)

NJE SUPER OFERTE apartamente me CERTIFIKAT PRONSIE TE RREGULLETE Vlore, Apartament 2+1. Shitet njesi rezidenciale e organizuar me nje dhome ndenje dhe dy dhoma gjumi, banjo, ballkon, e pozicionuar ne katin e III dhe me p...

me shme

Apartament 1+1 ne shitje tek Uji i Ftohte ne Vlore, (VLS-101-8)

Apartament 1+1 ne shitje tek Uji i Ftohte ne Vlore, (VLS-101-8)

Vlore, Apartament 67 m2, tek Uji i Ftohte.  Apartament 1+1 ne katin e dyte banim te nje prej rezidencave me te reja qe eshte ne ndertim ne qytetin e Vlores. Objekti perbehet nga nje kat sherbim dhe 4-kate banimi . P...

me shme

Garsoniere ne shitje ne lagjen Pavarsia ne qytetin e Vlores, (VLS-101-7)

Garsoniere ne shitje ne lagjen Pavarsia ne qytetin e Vlores, (VLS-101-7)

. -Njesi rezidenciale me siperfaqe 50 m2, e organizuar me nje dhome, nje ballkon dhe nje banjo. Ndodhet ne katin e III teknik ose i IV nga toka. Orientim nga perendimi, apartamenti eshte i sistemuar dhe funksional per ba...

me shme

Apartament ne shitje tek ish Farbrika e Orizit ne Vlore , (VLS-101-6)

Apartament ne shitje tek ish Farbrika e Orizit ne Vlore , (VLS-101-6)

Shitet Apartament 2+1. Njesi rezidenciale me siperfaqe 104 m2 dhe 23 m2 verande e organizuar me nje dhome ndenje dhe dy dhoma gjumi, dhe dy banjo. Ndodhet ne katin e VI te banimit tek kulla nr. 3. Apartamenti eshte i sis...

me shme

Apartament 3+1 ne shitje tek Kalaja ne Vlore, (VLS-101-5)

Apartament 3+1 ne shitje tek Kalaja ne Vlore, (VLS-101-5)

Apartament i ri te Kalaja ne Vlore 131.25m2, a large living and dining area, three bedrooms, 2 bathrooms and a balcony me pamje nga deti me orientim nga Radhima, pjese e nje prej ndertimeve me te fundit dhe me te vecanta...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi, mbrapa shkolles Harry Fultz, (TRS-101-45)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi, mbrapa shkolles Harry Fultz, (TRS-101-45)

Tirane, apartament 2+1, (mbrapa shkolles Harry Fultz -Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me te ri ne ndertim, qe ndodhet prane institucionit te Hipotekes, mbrapa shkolles se mesme "Harry Fultz". Apartamenti ndodhet ne k...

me shme

Apartament per shitje prane liqenit ne Tirane, (TRS-101-44)

Apartament per shitje prane liqenit ne Tirane, (TRS-101-44)

Tirane, apartament 2+1. -Kompleksi i apartamenteve zhvillohet ne 2-kate nen toke dhe ne 9-kate mbi toke. Apartamenti ne fjale eshte 188.47 m2. Kompleksi rezidencial eshte teresisht i komplentuar me infrastrukture dhe she...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter