Pronat e fundit

Apartament 1+1 ne shitje, rruga Misto Mame, Tirane (TRS-101-43)

Apartament 1+1 ne shitje, rruga Misto Mame, Tirane (TRS-101-43)

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 70m2 . Ky apartament eshte i organizuar nga nje dhome gjumi, nje dhome pritje , nje banjo dhe nje ballkon ne katin e peste banim dhe me pamje nga veri- lindja. Apartamenti eshte pjese&n...

me shme

Apartament 2+1 per shitje te Zogu i Zi, Tirane , (TRS-101-42)

Apartament 2+1 per shitje te Zogu i Zi, Tirane , (TRS-101-42)

Apartament 2+1 te Zogu i Zi. Ndertese e re e perfunduar dhjete kateshe dhe shume moderne me akses ne te gjitha drejtimet si ne hyrje dhe ne dalje te qytetit. Apartamenti perbehet nga: 1 dhome + 1(gatimi +ngrenie+ndenje)+...

me shme

Bar Restorant per shitje ne Durres, 60 m afer pjese se plazhit, (DRS-101-5)

Bar Restorant per shitje ne Durres, 60 m afer pjese se plazhit, (DRS-101-5)

-Njesi komerciale me siperfaqe totale 319.3 m2, e organizuar me dy kate nga ku ne katin e pare ka 177 m2 dhe katin e dyte ka 142.3 m2 te cilat komunikojne me shkalle te brendshme. Objekti pozicionohet ne nje godine tete ...

me shme

Lokal per shitje ne zonen plazhit ne Durres, (DRS-101-4)

Lokal per shitje ne zonen plazhit ne Durres, (DRS-101-4)

Durres, njesi komerciale me siperfaqe 144 m2, kati perdhe i nje pallati shtate katesh ndodhur ne lagjen 13, Plazh Durres. Hyrja per ne ambjent eshte ne drejtim te rruges kryesore Durres-Plepa. Ambjenti eshte i pershtatsh...

me shme

Apartament per shitje ne Durres ne zonen e plazhit, (DRS-101-1)

Apartament per shitje ne Durres ne zonen e plazhit, (DRS-101-1)

Durres, shitet apartament 1+1 ne zonen me te preferuar nga pushuesit e sezonit te veres, shitet apartament me siperfaqe 51.1 M2 i organizuar me nje dhome gjumi dhe nje dhome ndenje, me nje banjo dhe nje ballkon me pamje ...

me shme

Okazion, Toke per shitje ne fillim te rruges Siri Kodra, (TRS-101-41)

Okazion, Toke per shitje ne fillim te rruges Siri Kodra, (TRS-101-41)

Toke per shitje ne fillim te rruges Siri Kodra. Ne nje zone me shume interes per ndertime te ndryshme, nje vend strategjik per ndertimin e nje hotel, nje pallati ose qender biznesi.E gjithe hapesira ka nje siperfaqe tota...

me shme

Apartamente 1+1 per shitje ne Tirane,tek Unaza e madhe, prane Astirit, (TRS-101-40)

Apartamente 1+1 per shitje ne Tirane,tek Unaza e madhe, prane Astirit,  (TRS-101-40)

 Apartamente 1+1 prane KMY ne Yzberisht. Pallati sapo ka perfunduar dhe ju jep mundesine te prenotoni shtepine tuaj. Ndertimet me nje cilesi te larte dhe kujdes te vecante ne te gjitha detajet.   ...

me shme

Shitet Biznes ne mes te Blloku ne rrugen Pjeter Bogdani,BODY LINE CENTER, (TRR-101-39)

Shitet Biznes ne mes te Blloku ne rrugen Pjeter Bogdani,BODY LINE CENTER, (TRR-101-39)

Pershkrimi: Body Line Center operon ne tregun vendas e rajonal ne fushen e estetikes qe prej vitit 1997. Eshte qender e autorizuar dhe e specializuar nga Bollani Group spa, Desenzano, Itali. E autorizuar sepse ka te drej...

me shme

Vile me qera ne Lunder , prane qendres tregtare TEG ne Tirane , (TRR-101-38)

Vile me qera ne Lunder , prane qendres tregtare TEG ne Tirane , (TRR-101-38)

Vila Eko Ambasador description   First Albanian ecological villa made by:   -French architect  from Paris: Frank Dumai www.atelierdutorrent.fr   with:   Alarm Camera sy...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter