Pronat e fundit

Apartament 3+1 ne shitje tek rruga Mihal Grameno , Tirane (TRS-1212-15)

 Apartament 3+1 ne shitje tek rruga Mihal Grameno , Tirane (TRS-1212-15)

Shitet apartament tek rruga Mihal Grameno , 200 m siper shkolles se baletit. Me nje siperfaqe 135m2 ofron :1 sallon spacioz me zone ngrenie , aneks te vecuar, 3 dhoma gjumi , 2 banjo , ballkon. Pozicionohet n...

me shme

Zyra me qera afer Zogut te Zi ne Tirane , (TRR-1212-14)

Zyra me qera afer Zogut te Zi ne Tirane , (TRR-1212-14)

Zyra me qera perballe pallatit te sporteve Asllan Rusi. Pozicionohet ne katin e peste, te nje pallati te mirembajtur. Me nje siperfaqe te brendshme prej 231 m2 ...

me shme

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres, (GLS-1212-1)

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres, (GLS-1212-1)

Toke per shitje te Gjiri i Lalzit, ne fshatin Rrotulla.  Me nje siperfaqe prej 6000 m2 dhe me letra te rregullta hipotekore. Ndodhet ne buze te rruges kryesore e cila e ben mjaft mire te shfrytezueshme per c...

me shme

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane , (TRR-1212-13)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane , (TRR-1212-13)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes, perballe Xhamise ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 70m2 ofron : 1 sallon ,1 dhome gjumi, tualet , ballkon dhe nje korridor te madh qe jep akses ne ambjentet interiore. Poziciono...

me shme

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova , prane Gardes ne Tirane , (TRR-1212-12)

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova , prane Gardes ne Tirane , (TRR-1212-12)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova , tek Garda ne Tirane . Me nje siperfaqe prej 107 m2 ofron 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome femijesh e pershtatur me zone studimi, sallon spacioz me zone ngrenie dhe kuz...

me shme

Apartament me qera tek Pazari i Ri ne Tirane , (TRR-1212-11)

Apartament me qera tek Pazari i Ri ne Tirane , (TRR-1212-11)

Apartament me qera tek sheshi Avni Rustemi. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mirembajtur. Perbehet nga dhome ndenje +guzhine, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Ofrohet e mobiluar me te gjitha , kondicioner ne c...

me shme

Apartament me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane , (TRR-1212-10)

Apartament me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane , (TRR-1212-10)

Apartament me qera , kati i dyte i nje vile ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamenti ka siperfaqe prej 75 m2 dhe perbehet nga dhome ndenje bashke me guzhinen, dhome gjumi , banjo. Poziciononet ne katin e dyte ten j...

me shme

Dyqane per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane , (TRS-1212-9)

Dyqane per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane , (TRS-1212-9)

Dyqane ne shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndertime shume te mira duke ju kushtuar nje vemendje te vecante cdo detaji ne cilesine e ndertimit si dhe ne hapesirat perreth tij, duke bere qe keto palate te rrethohen ...

me shme

Apartamente per shitje afer Kopshtit Zoologjik ne Tirane , (TRS-1212-8)

Apartamente per shitje afer Kopshtit Zoologjik ne Tirane , (TRS-1212-8)

Apartamente per shitje ne zonen e Liqenit artificial, afer Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Perbehet  prej 7 Pallatesh 5 katesh me papafingo e bodrum, me te gjithe aksesoret e nevojshem per nje rezidence bashkekoho...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter