Pronat e fundit

Apartament 1+1 per shitje te Gjykata e Tiranes, (TRS-1113-34)

Apartament 1+1 per shitje te Gjykata e Tiranes, (TRS-1113-34)

Apartament per shitje perballe Gjykates ne fillimin e rruges se quajtur Nikolla Jorga ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri me ashensor  ne katin e 3-te nga toka. Me nje siperfaqe totale prej 73 ...

me shme

Apartament 2+1 me qera perballe Gjimnazit Petro Nini ne Tirane (TRR-1113-33)

Apartament 2+1 me qera perballe Gjimnazit Petro Nini ne Tirane (TRR-1113-33)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te banimit, ne nje pallat te ri. Pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, shume prane rruges kryesore, dhe p...

me shme

Apartamente ne shitje ne Plazhin e Sarandes (SRS-1113-1)

Apartamente ne shitje ne Plazhin e Sarandes (SRS-1113-1)

Apartamente ne shitje prane Portit, ne Sarande.Objekti prej 9-kate shtrihet rreth 70 m larg detit, ne nje zone mjaft te bukur dhe te frekuentuar te Sarandes.Ne kete gji eshte investuar ne menyre cilesore, duke ofruar pla...

me shme

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1113-32)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1113-32)

Apartament 1+1 me qera ne Tirane.I pozicionuar ne katin e III-te te nje pallati, apartamenti ofron 65 m2.Ne cmim perfshihet se bashku me mobilim, bashkohor dhe i rehatshem.Ne te hyre te baneses do gjeni: korridor te gjat...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1113-31)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1113-31)

Apartament 2+1 me qera pas Karburant Alpet ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 85 m2 e organizuar ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, ballkon, korridor dhe t...

me shme

Apartament 1+1 me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane (TRR-1113-30)

Apartament 1+1 me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane (TRR-1113-30)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Kete apartament e karakterizon nje stil mjaft i bukur dhe i rehatshem. Ai eshte mobiluar dhe disenjuar me kujdes. Gjithcka ne te eshte pothuajse e re, me te g...

me shme

Apartament 2+1 me qera per zyra perballe Parlamentit ne Tirane (TRR-1113-29)

Apartament 2+1 me qera per zyra perballe Parlamentit ne Tirane (TRR-1113-29)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhorxh Bush ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XI-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 108 m2. Ka funksionuar mjaft mire per zyra, por mund te sherbeje dhe per banim, i pamobilu...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-1113-28)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-1113-28)

Apartament 2+1 me qera ne zonen prane Vizion Plusit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te nje kompleksi te ri pallatesh, duke ofruar cdo sherbim te nevojshem. Ne te do gjeni: uje dhe drita 24h, administrim, a...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane (TRR-1113-27)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane (TRR-1113-27)

Apartament 3+1 me qera pas Spitalit Gjerman ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 120 m2. Banesa perfshin vetem kontrabufen e kuzhines me pajisjet e nevojshme elktrosh...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter