Pronat e fundit

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane (TRS-1113-26)

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane (TRS-1113-26)

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Apartamenti ka nje hapesire prej 113 m2, duke perfshire sallon ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 2 banjo. Siperfaqja eshte e organizuar mjaft mire,...

me shme

Apartament modern me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-1113-25b)

Apartament modern me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-1113-25b)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Avantazh i kesaj prone eshte mobilimi dhe rehatia qe krijohet. Gjithecka ne te eshte projektuar dhe ideuar me kujdes. Apartamenti ka nje hapesire prej 113 m2 t...

me shme

Magazine me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-1113-24)

Magazine me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-1113-24)

Ambjent magazinimi me qera pas Hotel Ferrarit ne Tirane. Magazine eshte ndertuar ne vitet 1998, me mure te forte. Shtrihet ne nje oborr rreth 1000 m2, me siperfaqe 1367 m2 ne cdo kat. Lartesia e kateve eshte rre...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje mbi Kolegjin Kristal ne Tirane (TRS-1113-23)

Apartament 2+1 ne shitje mbi Kolegjin Kristal ne Tirane (TRS-1113-23)

Apartament 2+1 ne shitje prane Cez ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, 4-katsh, te perfunduar para 3 vjetesh, me punime cilesore. Ai ofron ashensore, garazh, administrim, shkalle te gjera me ndricim...

me shme

Apartament 3+1 ne shitje te Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-1113-22)

Apartament 3+1 ne shitje te Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-1113-22)

Apartament 3+1 ne shitje te Qendra Kristal ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te populluar te qytetit, dhe qe po zhvillohet dita dites. Kjo prone pozicionohet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, i paji...

me shme

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-1113-21)

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-1113-21)

Apartament 3+1 ne shitje prane Karburant Alpet ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te banimit, te nje pallati te ri, me ashensore. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 154 m2, te or...

me shme

Apartament 2+1 me qera te ish-Ekspozita "Shqiperia Sot" ne Tirane

Apartament 2+1 me qera te ish-Ekspozita

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Kjo prone ndodhet ne nje nga lagjet me te mira dhe te preferuara te qytetit te Tiranes. Pozicionohet buze lumit te Lanes dhe gjelberimit perreth, ne nje...

me shme

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane, (TRS-1113-19)

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane, (TRS-1113-19)

Apartament modern per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartamenti eshte pozicionuar ne nje zone te qete te Tiranes dhe ofron te gjitha kushtet per nje jetese te mire ne Tirane. I saporinovuar dhe rimodeluar me n...

me shme

Apartament modern 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane, (TRR-1113-18)

Apartament modern 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane, (TRR-1113-18)

Apartament modern me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartamenti eshte pozicionuar ne nje zone te qete te Tiranes dhe ofron te gjitha kushtet per nje jetese te mire ne Tirane. I saporinovuar dhe rimodeluar me nje ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter