Pronat e fundit

Apartament per zyra 1+1 me qera tek Tvsh-ja ne Tirane, (TRR-113-15)

Apartament per zyra 1+1 me qera tek Tvsh-ja ne Tirane, (TRR-113-15)

Apartament 1+1 ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane, afer ambasades Italiane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte i banimit, eshte perdorur pergjithesisht per zyra,  mund te perdoret edhe per banim. Me siper...

me shme

Garsoniere per shitje ne Golem , prane hotel Grand, (GLS-113-1)

Garsoniere per shitje ne Golem , prane hotel Grand, (GLS-113-1)

Garsoniere per shitje ne Golem. Ndodhet ne nje pallat te ri prane Grand Hotel, vetem 50 m nga deti. Hapesira perreth eshte shume e bukur, pallatet jane ne brezin, dhe perreth ka kende lojrash per femije. Apartamenti ofro...

me shme

Ambjent me qera ne KM 2 te rruges dytesore Tirane-Durres, (TRR-113-14)

Ambjent me qera ne KM 2 te rruges dytesore Tirane-Durres, (TRR-113-14)

Jepet ambjent me qera ne rrugen dytesore Tirane-Durres, km 2. Ne nje ndertese 3 kateshe jepen kati I dyte dhe i trete, me siperfaqe 200 m2 kati. I pershtatshem per dyqane zyra dhe biznese te ndryshme. Uji dhe Drita 24 or...

me shme

Apartament me qera 2+1 te rruga Siri Kodra ne Tirane (TRR-113-13)

Apartament me qera 2+1 te rruga Siri Kodra ne Tirane (TRR-113-13)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Pozicionohet ne katin e V te nje pallati me siperfaqe 110 m2. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon i ndare nga kuzhina,2 ballkone, 2 banjo, kondicioner ne ...

me shme

Apartament me qera 2+1 perballe Parlamentit ne Tirane (TRR-113-12)

Apartament me qera 2+1 perballe Parlamentit ne Tirane (TRR-113-12)

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes.Pozicionohet ne katin e III te banimit, pa ashensore, me siperfaqe 110 m2. Apartamenti perbehet nga sallon ndenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, korridor, banjo dhe 2 ballko...

me shme

Apartament me qera 2+1 perballe Parlamentit me Tirane , (TRR-113-11)

Apartament me qera 2+1 perballe Parlamentit me Tirane , (TRR-113-11)

Apartament 2+1 me qera perballe Parlamentit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e III-te te nje pallati me siperfaqe 110 m2. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon i madh i ndare nga kuzhina, ballkon, banjo. Banes...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri (TRS-113-10)

Apartament 1+1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri (TRS-113-10)

Apartament 1+1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 57 m2 ndodhet ne katin e III te nje pallati ekzistues. Perbehet nga salloni,dhoma,banjo dhe ballkoni i cili eshte akomoduar per aneks ...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane , (TRR-113-9)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane , (TRR-113-9)

Apartament me qera ne Tirane ne rrugen Pjeter Budi. Pozicionohet ne katin e trete te  nje vile 2+1+aneks+verande me siperfaqe 110 m2. Kushte shume te mira, me pamje nga dielli, uje 24 ore dhe zone e qete. Verande k...

me shme

Apartament 3+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane, (TRR-113-8)

Apartament 3+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane, (TRR-113-8)

Apartament me qera tek Zogu i Zi ,ne Tirane. Me nje siperfaqe 100 m2 perbehet nga  sallon +kuzhine , tre dhoma gjumi , 2 tualete dhe ballkon . Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ekzistues . Totalisht i rr...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter